Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Alaturka Spliti # (KAPANDI - DAĞITIM )

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Benimde yarın elime ulaşacak gözüküyor hocam teşekkür ediyorum uğraşlarınız için

Yorum

• Elimden geldigince guzel paketlemeye calistim istif etmemeye calistim. Balonlu naylondan da sakinmadim. Umarim kazasiz belasiz herkese ulasir parfumleri. Kargolar bazen b.kunu cikariyor tabi. 10 kat sarilmis kutulu parfum bile kirilabiliyor... Haliyle sizlere ulasinca parfumler, icim ancak rahat edecek. Simdiden herkese keyifli koklamalar dilerim..

Yorum

• Ey ahali para ile değil

bonuscuklarınızla alın parfümü

bu bir halka hizmet prodakşındır...

bir nevi kamu spotudur..

Mustafa hocam da bu kokuları koysun öteki splitlere...

Yorum

• matrai
          matrai Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Şimdi Mesela Hasan mı yoksa Hsaan mı. Otuz kuruş olduğunda Hasan 50 kuruşa yükseldiği zaman Hsaan mı oluyor. Bu bir algoritma mı yoksa Hadi Lan oradanının kısaltması... Aydınlatma için teşekkürler

• kuzukardes
          kuzukardes Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Hsaan'lar Oman yapımı... hep 10 kuruşuluk alıyorum abiye ben kefilim..Hasan'lar ise cultanahmet menşeili....

• Kazasız,belasız teslim aldım. Emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.

Yorum

• Bende teslim aldım kargoyu. Bı baktım 7 parça sürahi bardak takımı kutusu. Yanlış mı geldi diye afalladim )) sürprizler içindeymiş. Paketleme çok iyi. Benim unuttuğum ama sizin unutmadiginiz önceki splitte kalan dekantta gelmiş. Çok teşekkür ederim tekrardan.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Kargom geldi teşekkürler. Bir sonra ki splitte görüşmek üzere.

Yorum

• Benim de kargom geldi.Hızlı dağıtım ve güzel kokular için tesekkur ederim.

Yorum

• Kargo sorunsuz ulaştı. Tekrar emeklerin için teşekkürler Mustafa.

Yorum

• Kargom geldi. Teşekkür ederim!

Yorum

• Kargoyu sorunsuz teslim aldım. Emeğine sağlık Mustafa hocam.

Yorum

• Kargoyu sıkıntısız teslim alıp bütün parfümleri denedim. Benim adıma çok güzel bir split oldu. Beklentimin yüksek olduğu ve hayal kırıklığı yaşadığım parfümler oldu, tam aksine sıfır beklenti ile deneyip çok beğendiğim parfümler de oldu. Çok eğlenceliydi her şey için teşekkürler.

Yorum

• Kargom ulaştı. Emeğine sağlık Mustafa Hocam.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Myrkur View Post
                          Kargoyu sıkıntısız teslim alıp bütün parfümleri denedim. Benim adıma çok güzel bir split oldu. Beklentimin yüksek olduğu ve hayal kırıklığı yaşadığım parfümler oldu, tam aksine sıfır beklenti ile deneyip çok beğendiğim parfümler de oldu. Çok eğlenceliydi her şey için teşekkürler.
                          O zaman birkaç cümle konuşuruz üzerlerine.. Merak ediyorum nelerin beğenilip beğenilmediğini

Yorum

• Myrkur
                            Myrkur Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Anket konusu gelince kısa kısa yazarım hepsini

• Kargom geldi Teşekkür ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Kargoyu sorunsuz teslim aldım. Ellerinize sağlık.

Yorum

İşleniyor...
                            X