Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Alaturka Spliti # (KAPANDI - DAĞITIM )

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• $ Gelen ödemelere göre tablo güncellenmiştir. $

Yorum

• EFT yaptım. Emeğiniz için teşekkür ederim

Yorum

• Ödeme tamam. Emeğine sağlık Mustafa Hocam...

Yorum

• Ödeme yapılmıştır teşekkür ederim

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Eft yapıldı,teşekkürler.

Yorum

• Bende gönderdim teyid ederseniz sevinirim.

Yorum

• Ödeme yaptım hocam

Yorum

• # Gelen ödemeler tablodan çıkarılmıştır. Kontrol edelim. Yarın son gün bu arada. #

Yorum

• Hocam Selamlar.. eft yapıldı sabah düşmüş olur. Teşekkürler. ..

Yorum

• Ödemeyi yaptım. Teşekkürederim.

Yorum

• Ödemeyi yaptim,teşekkürler.

Yorum

• $ Ödeme tablosu güncel. Son saatler! $

Yorum

• $ brsyls ve Mustafa serkan ödeme son gününü geçirdiniz. Acil görüşme odasına lütfen $

Yorum

• brsyls hocam 18 Ağustos'tan beri aktif değil gözüküyor. unutmuş olabilir. tanıyan varsa başka bir yerden ulaşılabilir ancak.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Asaid View Post
                                brsyls hocam 18 Ağustos'tan beri aktif değil gözüküyor. unutmuş olabilir. tanıyan varsa başka bir yerden ulaşılabilir ancak.
                                Burayi umursamama gibi bir yanlisa duserler ve odemelerini gondermezler ise her kim olursa olsun kotu niyet sezersem forumlardan instagram hesaplarina kadar butun arkadaslarima bu kisileri ifşa edecegim ve elimden geldigi kadar parfum forumlarindan ve instagram split/satis sayfalarindan alisverislerini ve baska insanlari magdur etmelerini onlemeye calisacagim. Biz parfumseverler ailesi olarak bir bütünüz ve bu tur konularda ortak bir ıskarta listesi olusturmamiz gerekmekte. Ben buradaki iki arkadas icin soylemiyorum ama gecmiste yapilan ayni hatalara onlar da duserlerse kotu niyetli olarak, bu dediklerimi yapmak benim icin 3 5 dk lik bir iş. Baska da elimden bir sey gelmez...

Yorum

İşleniyor...
                                X