Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

For Her Pure Musc - Narciso Rodriguez

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• For Her Pure Musc - Narciso Rodriguez

Click image for larger version  Name:	1EC4E72F-0BC5-46C1-A1F2-F699C11ECA6D.jpeg Views:	1 Size:	102.8 KB ID:	99289
    Seriye yeni bir flanker.
    Son Düzenleme murrjm; 30-11-18, 06:51. Tarafından yapıldı.

Özellikle bayan parfümlerinin oldukça başarılı olduğu bir marka. Büyük ihtimal yeni parfümüde Maison Francis Kurkdjian tasarlamıştır.

Yorum

• murrjm
      murrjm Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Bende de kadın parfümleri ile yer edinmiş bir marka.Yine kendi çizgisinde ve kaliteli bir iş çıkarmıştır.

Fragrantica sayfasına ne oldu bunun? :/
    - Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Yorum

• murrjm
      murrjm Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Kaldırmışlar ?

• Frozenwings
      Frozenwings Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Eğer fragrantica, ürünün lansmanı öncesinde tanıtım yaparsa firmadan siteye uyarı gelebiliyormuş. Öyle durumda tanıtımı kaldırıyorlar. Eros Flame ve birkaç parfümde daha öyle yapılmıştı.

• Lagerfeld
      Lagerfeld Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Aa evet Flame bi' ara yok olmuştu Teşekkürler Frozenwings.

Açıklanan Notalar şu anlık 3 adet.
    Üst nota misk, orta nota çiçek, alt nota kaşmir.

Yorum

Bugün denedim ve uzun zamandan beri en beğendiğim parfüm diyebilirim.Beni çok etkiledi kokusu.For Her severim ama çok hayranı değilim.Bu parfüm,For Her + Bulgari Blu+ beyaz çiçekler gibi sanki.Temiz,sabunsu,mavi gökyüzünü,deniz esintisini andıran bir kokusu var.Çok çok sevdim.

Yorum

• Lagerfeld
        Lagerfeld Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        " Temiz,sabunsu,mavi gökyüzünü,deniz esintisini andıran..."

Ben bunla terapi yaparım o zaman.

Çok teşekkürler sevgili Libra, deneyeyim bende en kısa sürede.

• murrjm
        murrjm Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Genel inanışım zaten kötü bir parfüm olmayacağı yönündeydi ama şimdi daha çok merak ettim.

• Libra
        Libra Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Umarım hayalkırıklığı yaşamazsınız☺️Ben çok beğendim gerçekten.Ayrıca tamamen unisex bir koku.Bir erkeğe de çok yakışır👍🏼

Bugün denedim.

Elflerin kokusunu yapmış Sonia Constant. Onlar gibi büyüleyici, saf, bembeyaz bi' koku. İmza bi' miskin içine karışmış beyaz çiçekler su gibi akıyor teninizden.
      Sauron yaşasaydı Arwen'e göz koyardı.

Kahve vardı elimde, kolumu koklarken araya bi' de kahve kokusu girdi, mağazanın birinden de Scorpions - Send Me An Angel çalıyordu, üç taraflı saldırı sonucu benim şalterler indi. Olduğum yerde kaldım, durdum ya bildiğin çat diye durdum... Ya koku tarafından ele geçirildim ya sıyırdım çokta önemli değil ama bi' şeyden eminim... Şişeli alınacaklar listesine beyaz beyaz yazdım seni Rodriguez.

- Stop the car...
      - What ?!
      - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Libra
        Libra Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi😍

• murrjm
        murrjm Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Vay o kadar yani !

• Lagerfeld
        Lagerfeld Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Libra Teveccühünüz efenim.

murrjm Sen bakma bana, kör mör dalma dene mutlaka. (:

Lagerfeld "Elflerin kokusunu yapmış Sonia Constant." Amanın dedimmmm

Yorum

• Lagerfeld
        Lagerfeld Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        xPixa Temiz ve tabiri yerindeyse beyaz kokuları seviyorsanız şans verin. Ha bi' de parfümde cinsiyet takıntınız yoksa.

Bugün deneme şansım oldu...

Narciso'ları genel olarak beğenmekle birlikte içindeki yoğun ya da bana sert gelen misk nedeni ile kullanamıyorum. Sadece pudralı olduğu için koleksiyonumda bulunması açısından Poudree'un rollerball'unu almıştım.

Pure Musc'ı ilk sıktığım anda çok beğendim. Tertemiz bir şampuan kokusu aldım. O çok korktuğum miskleri pek de fazla hissetmedim açıkçası. Ancak ilk anlarda temizlik ve ferahlık veren parfüm, yaklaşık 1,5 saat sonra tatlı ama tanımsız, vasat bir çiçek kokusuna dönüştü. Her ne kadar kullanıcı olarak iyi anlaşamasam da özellikle uzun şişeli EdT (hatta hiç sevmem ama...) ve EdP ile kübik EdT, EdP ve Poudree Narciso'ları çok karakteristik ve başarılı parfümler olarak görüyorum. Pure Musc'ın ise bana göre günlük rahat kullanılabilecek, ancak hafızamda pek de yer etmeyecek bir parfüm olduğunu söyleyebilirim.

Yorum

• Lagerfeld
        Lagerfeld Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Rayiha Beni de o tatlı ve tanımsız vasat çiçekler ele geçirdi işte sevgili Rayiha.
        Saatler sonra aklımda kalan tek şey beyaz kelimesi oldu. Beyaz sadece beyaz imgeler.

• Rayiha
        Rayiha Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Çok iyi anlıyorum, çünkü ben de MG Bloom of Rose'un tanımlanamayan uçan çiçekleriyle pek mutluyum bu aralar

• Lagerfeld
        Lagerfeld Yorumladı
        Yorumu düzenleme

Genel olarak pudralı kokuları severim, ancak Narciso larda bana ağır gelen çok karakteristik bir baz var. Yıllar önce Narciso Rodriguez for her ü kullanmış olmama rağmen sonradan hiç kokuyu kullanamadım. Ancak Pure Musk ı denediğim anda etkilendiğimi ve beni bir yerlere götürdüğünü hissettim. Tekrar tekrar test ettim ve evet bu parfümü almam gerektiğine karar verdim. Diğer Narciso serilerinden çok farklı. Beyaz çiçekler ile pudra ve musk ın asil bir birleşimi olmuş. Taşıyan kişiyle imza olabilecek bir koku bence.

Yorum

Nihayet bugün teşrif ettik kendisiyle açılışındaki şampuan efekti kaybolunca ortaya bembeyaz pürüzsüz kaymaksı bir zambak çıkıyor , zambağın yandaşları yasemin , portakal çiçeği ve sesi çok yüksek çıkan ylang ylang ve yoğun beyaz misk... Lagerfeld gibi bende bu kalp kısmına bayıldım...bu koku bana hiç yabancı gelmedi Narciso rodriguez musc collection eau de parfum intense e çok benziyor. Bu parfüm bende olduğu için benzerliği yakalamam çok kolay oldu...aynı DNA üzerine kurulmuş iki parfüm bu...Musc İntense in köşeli yönleri törpülenmiş ve daha temiz adı gibi pure bir parfüm çıkmış ortaya...parfümün tene tutunuşu çok güçlü 3 saattir dehşet yayılımı var...bu tarz misk tabanlı indolik beyaz çiçek kokularından hoşlananların kayıtsız kalamayacağı bir güzellik 😍

Yorum

• Lagerfeld
          Lagerfeld Yorumladı
          Yorumu düzenleme

Kayıtsız kalamadım işte.

Ne güzel açıklamışsınız. Ben de neden bu kökü etkiledi beni diyorum. Meğer ylang ylang varmis içinde oysa fragranticada görememiştim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ylangylang
          Ne güzel açıklamışsınız. Ben de neden bu kökü etkiledi beni diyorum. Meğer ylang ylang varmis içinde oysa fragranticada görememiştim.
          Çok teşekkür ederim evet fragrantica sadece beyaz çiçekler olarak açıklamış fakat yazdığım çiçekler bariz hissediliyor 👍

Yorum

İşleniyor...
          X