Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Chanel - Chance Eau Tendre Eau de Parfum

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Chanel - Chance Eau Tendre Eau de Parfum

Click image for larger version  Name:	chanel.jpg Views:	1 Size:	24.6 KB ID:	95913

Olivier Polge'dan yeni Chance Flanker'ı. Çiçeksi meyveli sınıfında ve Ocak 2019 itibariyle görücüye çıkıyor.

Bu tam 11. flanker'ı Chance'in. İlk Tendre'ye göre piramitte açılış harici orta ve kapanışla oynanmış. Güzel ve seveni çok olan bi' parfüm dolayısıyla yine beklentileri karşılayacağını düşünüyorum.

Notalar;

Açılış; Greyfurt ve Ayva
    Ortalar; Yasemin ve gül
    Kapanış; Misk
    Son Düzenleme Lagerfeld; 09-11-18, 14:09. Tarafından yapıldı.
    - Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Eau Tendre eski formül hayranı olarak ıskalamam mümkün değil gibi görünüyor.. Mutluluk aşısı benim nezdimde..
    İnşallah intense kisvesi altında eski formülü paketleyip satarlar, stratejisi beni ilgilendirmez ben Eau Tendre’nin suyu çıkmadan önceki halini geri getirdiği sürece varım.. 😍
    https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• dewnew
      dewnew Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Lagerfeld Sizin gibi ustaların yanında estağfurullah. 🌸🌸🌸

• Lagerfeld
      Lagerfeld Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Ah şu kokuların ve şarkıların gözü kör olsun, onlar yazdırıyor

dewnew Deri ceketlerle bulanmış French Leather yorumun unutulmaz. Ayrıca uçsuz bucaksız bi' Tuberose dosyası okumayı bekliyorum/bekliyoruz senden. Duy sesimizi artık.

• dewnew
      dewnew Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Sümbülteber benim hem en zayıf hem en güçlü yanım.. Yazacağım tek tek zamanım oldukça. Teşekkür ederim Lagerfeld, çok naziksin en naziksin..🌸🌸🌸

Bugün deneme fırsatım oldu.Bir bileğime edp,diğerine edt sıktım.Edp,ilk başta daha buruk gelirken,edt daha ferah,tatlımsı ve meyveli geldi.Edp de belirgin şekilde gül kokusu hissettim.Hatta bana biraz Burberry Body i anımsattı.Edt daha ferah ve insanın içini açan bir parfüm ama benim tenimde çok kalıcı olmuyor.Bir süre sonra iyice silikleşti.Edp yi ise bileğimden daha yoğun hissettim.Kolumu oynattıkça kokusu hep burnuma geldi.Sırf bu yüzden bile elimdeki edt bitince edp yi tercih edebilirim.

Yorum

• Lagerfeld
      Lagerfeld Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Teşekkürler sevgili Libra.

• Libra
      Libra Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Rica ederim😊

EDT halini oldukça seven, o kokuyu kullanan insandan zarar gelmeyecek gibi düşünen ve huzur verici bulan bir kişi olarak açıkçası yeni EDP versiyonu çok tatmin edici gelmedi. Hani derler ya ne varsa eskilerde var diye cidden öyle.

Yorum

• Lagerfeld
      Lagerfeld Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      xPixa EDT ile arasında ne gibi farklar gözlemlediniz? Henüz deneyemedim, tatmin etmeyen yanı ne oldu hocam?

Ben bu parfümün edp sini aldım ve çok sevdim.Genelde edt daha çok beğeniliyor ama benim tercihim edp.Edt,daha sulu,meyveli,taze,ferah.Edp ise daha güllü,daha tatlı,daha kremsi,klasik chance dan daha çok esinti taşıyor ve benim tenimde daha kalıcı.Benim zevkime daha çok hitap ediyor.Sıkalı 4-5 saat oldu ve saçlarımdan tatlı,güllü,masum ve asil kokusunu çok net alıyorum.Gerçekten üzerimde deneyince çok daha fazla hoşuma gitti.

Yorum

İşleniyor...
    X