Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Zoologist Tyrannosaurus Rex

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Zoologist Tyrannosaurus Rex

Click image for larger version  Name:	zoologist tyrannosaurus rex.jpg Views:	1 Size:	606.6 KB ID:	83216

Kanadalı parfümevi Zoologist ten bir dikkat çekici çalışma daha. Bu sefer tarih öncesi nesli tükenmiş olan dinazorların kralı diyeceğimiz Tyrannosaurus Rex, bizim bildiğimiz adıyle T-Rex konu alınmış. Oldukça heyecan yaratıcı bir çalışma olacağını düşünüyorum. Parfümörü Antonio Gardoni desem heyecan katsayısı daha artar tahminimce

Tyrannosaurus Rex Notaları
    TOP NOTALAR
    Bergamot, karabiber, köknar, defne yaprağı, neroli, Muskat

KALP NOTALARI
    Champaca, Sardunya, Yasemin, Osmanthus, Gül, Ylang Ylang

BAZ NOTALARI
    Reçineler, Cade, Sedir, Civet, Buhur, Deri, Patchouli, Sandal Ağacı, Vanilya

Son Düzenleme matrai; 02-08-18, 12:55. Tarafından yapıldı.

Gerçekten de heyecanlandırdı. Güzel bir işbirliği, sonuç boş çıkmaz gibi geliyor.
    Bu arada kapak çizimi yine çok iyi, o da ayrı.

Yorum

Başlığı açarken sen geldin aklıma cornelius dedim kesin beğenir bu parfümü

Yorum

• cornelius
        cornelius Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Olumlu önyargılarım var, saklayamam

Reklam afişi çok başarılı.

- Stop the car...
      - What ?!
      - Stop the fuckin' car!

Yorum

Afiş, isimlendirme, şişenin üstündeki görsel, içerik ve Antonio Gardoni... Hepsi güzel görünüyor. Beklentim oldukça yüksek

Yorum

Bir dinozor aşığı olarak beğendim ve heyecanlandım ..

Yorum

Youtube parfüm blogger'ı Redolessence parfümü edinip yorumlamış. Beklentileri fazlasıyla karşılayacak gibi.

Koleksiyondaki en dehşet verici çalışma olduğunu söylüyor. Dehşet verici derken tam anlamıyla ürkütücü, korkutucu olduğu vurguluyor. Rose oxide kimyasalı kullanılarak kan efekti verilmeye çalışılmış ve bu detayı bizzat Antonio Gardoni'den almış. Bunu yüklü bi' deriyle destekleyerek yoluna çıkan her şeyi yiyip, parçalayıp geçen bi' Tyrannosaurus yaratmışlar.

Evet psikopat bi' şey geliyor dostlar.

- Stop the car...
            - What ?!
            - Stop the fuckin' car!

Yorum

Kosoviç Hocam bize geçen hafta koklattırdı; kahverengi nane/mentol kokusu var sanki..ilginç bir koku.

Yorum

Ben de arka planda bir çiçeksilik hissettiğimi hatırlıyorum, ilginç bir kokuymuş.

Yorum

Elinde olan varsa eğer Dekant ya da şişeli almak isterim.

Yorum

İşleniyor...
                X