Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bentley Momentum Unlimited

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bentley Momentum Unlimited

Click image for larger version

Name:	momentum unlimited.jpg
Views:	467
Size:	50.2 KB
ID:	73916

Bentley'in momentum serisinin yeni flankeri. Momentum ile eski çizgisinden biraz uzaklaşan Bentley bakalım bu flanker da aradığını bulabilecek mi? Parfümörlüğünü bu sefer Michel Almairac yapmış ve bu bentley için yapmış olduğu ilk parfüm. Daha önceki hemen hemen bütün parfümleri Nathalie Lorson tarafından yapılmıştı bu da aklıma, marka acaba bir parfümör değişikliğine mi gitti sorusunu sormama sebep oldu. Bu sırada notalara bakacak olursak dikkat çekici bir yazlık bizi bekliyor olabilir.

Açıklanan Notalar.
    Greyfurt
    Yeşil Elma
    Kakule
    Sedir
    Vetiver
    Sandalağacı
    Deri
    Misk
    Ambroxan

Bentley İntense'den sonra beklentim çok yükselmişti ta ki Momentum İntense'i alana kadar.Sonuç hayal kırıklığı olmuştu benim için tabi sebebi çıtayı çok yukarı çeken İntense oldu Bu flanker yeni parfumoru ile nasıl birşey olacak meraktayım..

Yorum

Michel Almairac, Bentley için, daha önce, Bentley for Men Absolute'u yapmıştı zaten, bu ilk parfümü değil Altuğ hocam.

Yorum

• matrai
        matrai Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Onu gözden kaçırmışım haklısın Mete hocam.

Bentley For Men, For Men Intense, Momentum, Momentum Intense, Azure, Infinite Intense şişeli olarak alıp hali hazırda kullandığım kokular. Bentley markasının fiyatlandırma politikasına ve çizgisini bozmamasına inanılmaz saygı duyuyorum.

Yorum

bentley firması tam fiyat performans markası özellikle bentley intense men niche kalitesinde laliqe grubu ile çalışmalarının etkisi vardır belkide

Yorum

İşleniyor...
        X