Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Tiziana Terenzi Afrodite - Dionisio

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tiziana Terenzi Afrodite - Dionisio

Tiziana Terenzi nin bir diğer koleksiyonu olan Annivarsary collection için 2018 yılında çıkarttığı 2 parfüm Dionisia ve Afrodite. Özellikle bu serideki Casanova, Gumin gibi parfümlerle ülkemizde bir hayli popüler olan Tiziana Terenzi bakalım bu yeni parfümlerinde aynı başarıyı yakalayabilecekmi?

Click image for larger version  Name:	afrodite.jpg Views:	1 Size:	25.2 KB ID:	71313

Afrodite Notalar
    Pink Pepper
    Lilac
    Vanille
    Peach
    White Currant
    Neroli
    Tuberose
    İris
    Geranium
    Lily of the valley
    Amnergris
    Patchouli
    Ebony
    White Musk
    Sandalwood

Click image for larger version  Name:	108302_img-9462-tiziana_terenzi-dionisio_480.jpg Views:	1 Size:	18.7 KB ID:	71312

Dionisia Noataları

Ambergris
    Musk
    Pheromone
    Vanille
    Jasmine
    Lily Of The Valley
    Oud

Bilgilendirme için Teşekkürler. İkisinin de notaları güzel. Sanırım bu sene de Oud trendi devam ediyor. Benim için sevindirici.

Yorum

Pheromone notasına takıldım. Fragrantica'dan baktım daha önce hiçbir parfüm içeriğinde açıklanmamış. Feromon bildiğiniz gibi karşı cinslerin birbiriyle ilişkilerini düzenleyen hormonlara / salgılanan kimyasal maddelere verilen isim. Afrodizyak ismi ayağa düşünce başka yoldan pazarlama stratetijisi deniyorlar sanırım. Bu kadar çok parfümün çıktığı markadan bu tür hareketler görmek şaşırtıcı değil. Terenzi grubunun parasının hakkını veren işlerini bulup çıkarabilmek için exper olmak gerekiyor.

Yorum

• protectedsugar
        protectedsugar Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        T.T saftirik gibi gözüken uyanık bir adamdır. Şu meşhur "gri-pazardakiler-benimkiler-değildir"den sonra kendisinden baya soğumuş durumdayım. Şu "feromon" olayı da zaten başka strateji yöntemi.
    İşleniyor...
    X