Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

KMNature - İlginç

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• KMNature - İlginç

Click image for larger version

Name:	Km Nature İlginç.jpg
Views:	243
Size:	18.8 KB
ID:	69010

Markanın adını daha önce duydum desem yalan olur. Ülkemize ait bir marka ve ve çıkarttığı 3. parfümün ismi İlginç. Markanın parfümörü Karima Bethaoui. Büyük ihtimal ülkemizin Haute Couture çalışan parfümcülerinden birisi. Şişeleri gerçekten çok kötü olsada önemli olan içerik deyip şişe meselesini görmezden gelelim.

Markanın diğer 2 parfümünden ilki olan Etincelle 2016 yılında çıkmış bir bayan parfümü. Diğeri 2017 yılında unisex olarak çıkmış olan Douce Reverie. İlginç ise erkek parfümü olarak tanıtılmış. Zaten içeriğine baktığımız zaman eski tarz maskülen parfümlerine benzeyeceğini söyleyebiliriz.

Markanın kısaca açıklaması şu şekilde: Parfümlerinin hikayesi, kaliteye odaklanan gizli bir aşk hikayesidir. Parfümler, duygular ile iç içe geçer.

KMNature İlginç - Notaları

Lavanta
    Sardunya
    Bergamot
    Karabiber
    Sandal Ağacı
    Misk
    Amber
    Vetiver
    Deri

Tüm notalar bir araya gelmiş gibi.
    Deneme şansın oldu mu?

Yorum

dekant şişesi
      estefanyen

Yorum

İzzet Yıldızhan'ın şişesi bile daha iyiydi

Yorum

Birsen kolonyanın şişelerinden ..Ortak mı çalışıyorlar acaba

Yorum

Nerede satılıyor ulaşmak mümkün mü ? Notaları güzel görünüyor.

Yorum

Bu şekilde ev uretimi lmajı çizen yuzlerce ürün vardır ülkemizde, bir esprisi oldugunu dusunmuyorum.

Yorum

• matrai
                matrai Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Fragrantica da görünce dikkatimi çekti

Ben geçtiğimiz hafta bunu Frag’ta görünce üzerinde biraz araştırma yaptım. Frag’ta TÜRK (imla) olduğu belirtilen parfümevinin diğer kaynaklarda ve kendi sitesi olduğunu düşündüğüm mecrada 🇲🇦 çıkışlı olduğu belirtiliyordu. Çok da takılmamak lazım...

Yorum

Odunsu, Hayvansı, Çiçeksi, Deri, Baharat, bütün notalardan serpilmiş içine, nasıl bir şey acaba merak ettim.

Yorum

İzzet Yıldızhan bunu beğendi

Yorum

İşleniyor...
                  X