Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Nasomatto Nudiflorum

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Nasomatto Nudiflorum

Nasomatto nun sahibi ve parfümörü Alessandro Gualtieri tarafından hazırlanan, tasarım aşamasının tamamlanmış olduğu söylenen ve bu yıl içerisinde çıkması beklenen yeni parfümü. Şimdilik içerik bilgisi ve görsel yok ama yakın zaman içerisinde haberler düşer. Umarım Black Afgano, Baraonda, Pardon gibi başarılı işlerden biri hatta daha iyisi olur.

süper haber
    estefanyen

Yorum

Nasomatto'nun kendisini kapattığını, mevcut ürünleri bir süre daha üreteceğini ama yeni tasarımlar yapmayacağını okumuştum. Yanlış bilgi mi yoksa kararından mı döndü acaba Gaulteri? Bu konuda bilgisi olan var mı?

Yorum

• matrai
        matrai Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        O söylenti baraonda çıkmadan çok önceydi. Baraonda ile bir nevi marka yeniden doğdu

• mertus
        mertus Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Bu haber güzel Teşekkürler bilgi için.

İsminden yapabileceğim tek çıkarım şu: Koklaması hoşuma gidecek ama kullanımda bana hitap etmeyecek bir koku. Kısfmet.

Yorum

Umarım güzel bir şey dir. Adın dan bir sonuca varamadım

Yorum

Click image for larger version  Name:	nudif.jpg Views:	1 Size:	74.1 KB ID:	68419
          42 euro fiyatıyla 4 ml lik yağ versiyonu satışa sunulmuş kendi sitesinde.30 ml şişesi 118 euro fiyatıyla yakında satışa sunulacak..
          Son Düzenleme Freeoud; 28-03-18, 19:14. Tarafından yapıldı.

Yorum

Kuru otlar,yanmış kuru otlar,biraz yeşil ot,bunlarla karışık biraz plastik kokusu ve hayvansal kokular. Diğer parfümlerdeki gibi silaj geniş,biraz Hindu grass ı hatırlattı,kokuyu algılasam dönüp bakmam bunu acaba kim kullanıyor diye. Bildiğiniz gibi nasomattonun kokuları genel beğeniye hitap etmiyor farklı kokular meraklısına,arada bir kullanılabilir 😊

Yorum

İşleniyor...
            X