Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Mancera Hindu Kush - Mancera Gold İncense

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Mancera Hindu Kush - Mancera Gold İncense

Click image for larger version

Name:	hindu kush gold incense.jpg
Views:	449
Size:	620.4 KB
ID:	67131

Manceranın lansmanını yaptığı 2 parfüm Hindu Kush ve Gold İncense önümüzdeki günlerde raflarda yerini alıyor. Özellikle Hindu Kush notalaıyla bir hayli ilgi çekici. Klaik Mancera performansınıda eklediğimizden çok ilginç şeyler olabilir.

Hindu Kush

Spices
    Labdanum
    İncense
    Cannabis
    Patchouli
    Woody Notes
    Amber
    Guaiac Wood
    Vanilla Pod
    White Musc

Gold İncense

İncense
    Pink Pepper
    Mandarin
    Coffee
    Violet
    Jasmin
    Rose
    Patchouli
    Benzoin
    Vanilla Pod
    White Musc

Hindu kush Amsterdam da falan satın alınabilen bir marijuana türü. Nasıl bir parfüm acaba
    estefanyen

Yorum

Hindu Kush ismi güzelmiş

Yorum

İçinde oud olmayan Mancerayı neyleyim

Yorum

İçerikler çok zengin özellikle Hindu Kush'u merak ettim.Notalar benim açımdan kör alışa uygun

Yorum

Gold Incense yi merak ettim. Paçuli, kahve oldu mu beni merak sarar

Yorum

Şunu söyleyebilirim hindu kush koklayınca aklım gitti,bu kadar kaliteli bir koku beklemiyordum,mancera favori parfümlerim arasında özellikle mancera kumkat benim için 1. sıradaydı,hindu kush sırayı bozdu,kesinlikle denenmesi gereken bir koku,kalıcılık ve slaj üst seviyede,
              kullandığınız zaman çevreden geri dönüşler gelecektir
              kokuyu tarif etmek çok zor,musk ve kenevir özellikle kenevir hafif esrar kokusu fakat çekiciliği bambaşka,koklayınca hak vereceksinizdir,önümüzdeki günlerde bizde de raflarda yerini bulacaktır.
              Hindu kush ismiyle de sanırım bu yüzden özdeşleştirmişler esrarı malum afaganistan.
              Son Düzenleme asilx; 12-05-18, 19:49. Tarafından yapıldı.

Yorum

cannabis'in ön planda olduğu kinksi aklıma geldi ancak hindu kush çok daha sade gözüküyor. Çok merak ettim.

Yorum

asilx Notalar zaten dikkat çekiciydi ve radarıma girmişti. Şimdi senin bu iştah açan yorumunla iyice merak ettim. Yakın zamanda gelsin de bir deneyelim

Yorum

İşleniyor...
                  X