Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Dior Sauvage Eau De Parfum (EDP)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Dior Sauvage Eau De Parfum (EDP)

Click image for larger version

Name:	sauvage EDP.jpg
Views:	1102
Size:	53.7 KB
ID:	59515

Bende acaba ne zaman duyurlacak diye bekliyordum Diordan beklediğimiz bir hareket. 2015 te çıkarttığı Dior Sauvage a EDP versiyonu geliyor. Bir çok kişinin eleştirisine maruz kalan fakat genel kullanıcılar içinde bir hayli popüler olan Sauvage bakalım EDP versiyonu ile geri kalan kesiminde dikkatini çekebilecekmi? Arkasındaki burun her zamanki gibi usta parfümör Francois Demachy. Bu sene raflardaki yerini alıyor.

Açıklanan Notalar
    Bergamot
    Lavanta
    Yıldız Anason
    Sichuan Pepper
    Nutmeg
    Ambroxan
    Vanilya

İyi kalıcılık ve yayılımdan bahsediliyor, ben de merak ettim.

Yorum

Şimdi ilgimi çekti...

Yorum

Edt zaten oldukça kuvvetli. Bu nasıl olacak merak ettim açıkçası.

Yorum

Edtyi hiç beğenmemiştim..Hiç ilgimi çekmiyor açıkcası..

Yorum

Tabi ki o vanilya, işin içine girmeliydi...

Yorum

EDT çıktığında söylemiştim şaşırmadım.Gelsin bakalım

Yorum

Edp'si Edt'sinden farklı olursa şans verilebilir,genelde Dior edt ve edp yi tamamen farklı iki parfüm olarak sunuyor ,örnek Fahrenheit Edt ve Edp,Eau Sauvage Edt ve Edp

Yorum

Sonra birde Parfum olarak çıkar edp'dende yoğun olarak. Deri notası ilavesiyle 🤣

Yorum

Bence maruz kaldığı sert eleştirileri hak etmeyen bir EDT, aşırı sıcak yaz günlerinde bile mis gibi kokuyordu, en son 1 hafta önce soğuk bir günde kullandım, sabah 7 de sıktım akşam servise binerken bile saat 5.30 da buram buram kokuyordu ve iltifat aldı (parfümlerim çok güzel ama aralarında en güzeli bu), EDPsinide merakla bekliyorum

Yorum

EDT versiyonu çok kuvvetli, çok başımı ağrıtmıştı bu parfüm.

Yorum

İçeriğini edt'si kadar tutmadım. Ama performansını merak etmiyor değilim.

Yorum

Az once fragrantica`da henuz cikmamis olan bu parfum icin bir suru yorum yapildigini ve longevity / sillage puanlarinin verildigini gordum. Henuz satisa sunulmamis bir parfumun puanlamaya acilmasi cok amatorce geldi bana.

Yorum

Sauvage edt ye olan kinlerinden dolayı

Yorum

Ülkemize ne zaman gelir acaba bilgisi olan var mı?

Yorum

İşleniyor...
                              X