Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Tom Ford Black Orchid Hair Mist

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tom Ford Black Orchid Hair Mist

Click image for larger version

Name:	T5M-HAIR_OC_OS_A.jpg
Views:	211
Size:	174.9 KB
ID:	55597

Şu Tom Forda birilerinin acil şekilde isimlendirme hakkında ders vermesi gerekiyor. Yaklaşık 1 saattir parfüm mü şampuanmı veya saç kremimi onu araştıyorum. Neyseki saç parfüm olduğunu anladım. Bu senenin bitmesine çıkarttığı ilginç bir çalışma. Ne dersiniz saç parfümleri diye bir moda akımı başlarmı? Onu bunu bilmemde bizim vatandaş bunu parfüm olarak alır kullanır

Notaları:
    Jasmine
    Gardenia
    Ylang-Ylang
    Bergamot
    Limon
    Mandalina
    Black Currant
    Tuber
    Spices
    Fruits
    Lotus
    Black Orchid
    Vetiver
    SandalWood
    Patchouli
    Amber
    İncense
    Vanilla
    Darkk Chocolate
    Misk

Çok ama çok ticari
    estefanyen

Yorum

Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
      Click image for larger version

Name:	T5M-HAIR_OC_OS_A.jpg
Views:	211
Size:	174.9 KB
ID:	55597

Şu Tom Forda birilerinin acil şekilde isimlendirme hakkında ders vermesi gerekiyor. Yaklaşık 1 saattir parfüm mü şampuanmı veya saç kremimi onu araştıyorum. Neyseki saç parfüm olduğunu anladım. Bu senenin bitmesine çıkarttığı ilginç bir çalışma. Ne dersiniz saç parfümleri diye bir moda akımı başlarmı? Onu bunu bilmemde bizim vatandaş bunu parfüm olarak alır kullanır

Notaları:
      Jasmine
      Gardenia
      Ylang-Ylang
      Bergamot
      Limon
      Mandalina
      Black Currant
      Tuber
      Spices
      Fruits
      Lotus
      Black Orchid
      Vetiver
      SandalWood
      Patchouli
      Amber
      İncense
      Vanilla
      Darkk Chocolate
      Misk
      Saç parfümü kullanılıyor diye biliyorum bayan arkadaşlarımız daha iyi bilir elbette ama ben rastladım bir çok kez.
      Ama pek tasvip etmiyorum çünkü saç gün içinde toz toprak egsoz (eksoz ekzos eksos ekzoz) bu tarz şeylere maruz kalıyor o parfümün notaları ne yapabilir ki o kaosa...
      İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

O Atlayan kişilerden biri de ben olurdum herhalde, iyi ki de bu açıklamayı yapmışsın Altuğ hocam :-))

Yorum

Bayanların da çok tercih ettiği bir koku olduğundan ticari olarak başarılı olması muhtemel. Tom Dayı taşın suyunu çıkarıyor resmen.

Yorum

Bence gayet basarili bir ticari hamle. 30ml 72USD imis.
            Konsantrasyon orani nedir bilmiyorum ama MFK'nin da hali hazirda bu tarz urunleri bulunuyor.

Yorum

Saçı UV'den korur demişler, allaşkına kaç fıs sıkılıyor da koruyor anlamadım. Saç kokusu satıyoruz demiyorlar da.

Yorum

Pazarlama çpk güzel düşünülmüş, fazlasıyla dikkat çekici.

Yorum

Miss Dior'un ve Chanel Chance'ın da saç parfümlerini görmüştüm. Hatta Avrupa'da bizde olmayan birçok yan ürünleri satılıyor parfümlerin. Türkiyede çok kullanılmasada yan ürünler yurtdışında tercih ediliyor.

Hatta bazen kokunun kendisini fazla yoğun bulanlar body lotion veya saç parfümünü kullanabiliyor.

Mesela belki bu ürün yazın çok sıcaklarda black orchid kullanmak adınada düşünülebilir.

Yorum

Narciso Rodriguez for her in saç parfümünü kullanmıştım... parfümü kadar etkiliydi , daha çok parfüm olarak kullandım zaten

Yorum

İşleniyor...
                    X