Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

The Merchant of Venice Venezia Essenza Collection Serisi

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• The Merchant of Venice Venezia Essenza Collection Serisi

Venezia Essenza Pour Femmenin Notaları:White Peach,Ylang-Ylang,Rose,Jasmine,Vanilla.

Venezia Essenza Pour Hommenin Notaları:Bergamot,Nutmeg,Vetiver,Palo Santo,Labdanum,Coffee,Leather,Musk.

Click image for larger version

Name:	o.59125.jpg
Views:	301
Size:	206.7 KB
ID:	47854

Şişelisini Lodoslama dal ve kör atış yapıp al diyor. Çok tahrik oluyorum çook. Ben bir 3 gün ücretsiz izin yapayım en iyisi meraktan ölüp gideceğim

Yorum

Şubatta Venediğe gidiyorum. İsteyene temin ederim. 😅

Yorum

• matrai
        matrai Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Kaynağından tedarik edilir diyorsun yani hocam. Ama taş yerinde ağırdır sözü burada da geçerli olmasın sakın

• anigemini
        anigemini Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Arabesk kokular var bayağı koleksiyonunda. Art serisinin hepsinde ya oud var ya gül veya her ikisi de. Exclusiveden Arabesque, Rococo. Murano Collectiondan Asian Inspiration, Nobil Homo'dan Venetian Blue hoşuma gidenler oldu. Ottoman Amber zaten kullanmıştım. Denemelerim sürecek...

İtalyanın Creedi Xerjoff, Amouage ı Memo, Tom Fordu da Merchant Of Venice tır. Ülkemizde nedense çok fazla tutulmuyor parfümleri. Ama benim ilgi alanıma çoktan girdi bile.

Yorum

Benim de çok merak ettiğim markalardan biri, fiyatlarıda MURANO EXCLUSIVE seri hariç o kadar yüksek değil, aslında Türkiye şartlarında yüksekde alıştık nish markalarda 1,000 bandındaki fiyatlara.Ancak en çok ilgi çekici seriside MURANO EXCLUSIVE şişeler efsane, parfumlerin notaları da çok güzel, sırf bu markayı denemek için 1 hafta sonu Emaar AVM de açılan Lafayette mağazasına gideceğim.

Yorum

Murano Art Collection var bir de pek piyasada dolanmasa da. 30'luk şişeleri 180 EU fiyatıyla. Ardent Oud ve Orchid Oud'u beğendim ben. Tabi fiyatlardan dolayı bakmakla yetindim.

Yorum

Beymen hem bu seri hemde la fenice collection serisi satışa sunulmuş ; Venezia Essenza Pour Homme için şahsi fikrim kalite anlamında designer ayarında olmuş diyebilirim .Keşke şişenin albenisi kadar kokunun güzelliği de iyi olabilseydi

Yorum

İşleniyor...
            X