Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Imaginary Authors - Whispered Myths

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Imaginary Authors - Whispered Myths

Enteresan notaları var, hayırlısı.

Notalar:

Doğal Kamboçya öd
    Cantaloupe kavunu
    Sedir ağacı
    Amber çiçeği tohumu
    Bal
    Kurtarılmış gemi enkazı

Kurtarılmış gemi enkazı

Yorum

kurtarılmış olması önemli
      estefanyen

Yorum

Kurtarılmış gemi enkazı kokusu nasıl olacak ki hayır nasıl kokuyu elde etmişler orası da enteresan gerçekten çok ilginçmiş

Yorum

Cidden ilginç bir nota

Yorum

Kambocya od’u icin de ben cok merak ediyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: connoisseur View Post
              Kambocya od’u icin de ben cok merak ediyorum.
              Kamboçya od'u içeren bir yağ denemiştim. Daha meyvemsi, tatlı ama kuru bir tarzı var diyebilirim. Jenerik kullanımdaki gibi ben buranın kralıyım demiyor o kadar.

Yorum

Açıklanan hikaye ise kabaca şöyle:

Azzam Issa, bir yandan düzenli işi olan Louvre Müzesi'nde güvenlik görevlisi olarak çalışıp, geri kalan zamanını ise ailesinin fırınında geçirirken olaylar tuhaflaşır. Meleğimsi yaratıklar bir tablodan diğerine geçer ve heykeller şifreli fısıltılarla onunla konuşurlar. Bu sanrılar tam bir baş belasıdır ve iki işi arasındaki birkaç saatlik uykusunda da durum daha iyi değildir, rüyalarında sürekli olarak eski denizciler ve geçmişten gelen doğaüstü suretler tarafından ziyaret edilmektedir. Bu hayaletleri dinlemeye başladıktan sonra tamamen dengesizleşir. Bu kaybolmuş ruhların gerçek kimliklerini çılgınca araştırırken, Azzam çok daha dikkate değer bir şey keşfeder. Kendini.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cornelius View Post
                  Açıklanan hikaye ise kabaca şöyle:

Azzam Issa, bir yandan düzenli işi olan Louvre Müzesi'nde güvenlik görevlisi olarak çalışıp, geri kalan zamanını ise ailesinin fırınında geçirirken olaylar tuhaflaşır. Meleğimsi yaratıklar bir tablodan diğerine geçer ve heykeller şifreli fısıltılarla onunla konuşurlar. Bu sanrılar tam bir baş belasıdır ve iki işi arasındaki birkaç saatlik uykusunda da durum daha iyi değildir, rüyalarında sürekli olarak eski denizciler ve geçmişten gelen doğaüstü suretler tarafından ziyaret edilmektedir. Bu hayaletleri dinlemeye başladıktan sonra tamamen dengesizleşir. Bu kaybolmuş ruhların gerçek kimliklerini çılgınca araştırırken, Azzam çok daha çarpıcı bir şey keşfeder. Kendini.
                  Karanlık ve gizemli bir koku olarak mı acaba lansmanı yapıldı veya öyle bir izlenim mi yaratılmak isteniyor acaba

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Azzura View Post

Karanlık ve gizemli bir koku olarak mı acaba lansmanı yapıldı veya öyle bir izlenim mi yaratılmak isteniyor acaba
                    Kamboçya öd ağacı, bal ve kavunu düşünürsek pek de karanlık durmuyor aslında. Gemi enkazı olayı da dikkat çekmek için kullanılan PR hareketi, akuatik bir dokunuştan fazlası olacağını hiç sanmıyorum. Ama ilgi çekiyor mu, çekiyor. O ayrı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cornelius View Post

Kamboçya öd ağacı, bal ve kavunu düşünürsek pek de karanlık durmuyor aslında. Gemi enkazı olayı da dikkat çekmek için kullanılan PR hareketi, akuatik bir dokunuştan fazlası olacağını hiç sanmıyorum. Ama ilgi çekiyor mu, çekiyor. O ayrı
                      Kesinlikle üstad

Yorum

normalde siseleri 95$ , bu sise $125. Oud yuzunden fiyatin arttigini soledi markanin sahibi Josh. Henuz denemedim ama buyuk ihtimal siseyi almicam. Sonuncu kor alisdan sonra birdaha bu markadan kor alis yok.
                        Sonuncusu Saint Julep'di ve 1 saat kaliyor sadece malesef tende. Kokusunu da merak eden varsa ki eminim biliyorsunuzdur, bana gore bu enseniz tutuldugunda surulen mentol'lu kremler var, ayni onlar gibi kokuyor, sonrasindada tene cok yakin bir Musk kokusu.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ParfumYorumlari View Post
                          normalde siseleri 95$ , bu sise $125. Oud yuzunden fiyatin arttigini soledi markanin sahibi Josh. Henuz denemedim ama buyuk ihtimal siseyi almicam. Sonuncu kor alisdan sonra birdaha bu markadan kor alis yok.
                          Sonuncusu Saint Julep'di ve 1 saat kaliyor sadece malesef tende. Kokusunu da merak eden varsa ki eminim biliyorsunuzdur, bana gore bu enseniz tutuldugunda surulen mentol'lu kremler var, ayni onlar gibi kokuyor, sonrasindada tene cok yakin bir Musk kokusu.
                          Saint Julep için kör alış düşünüyordum. Performansın bu kadar zayıf olduğunu duymak hayal kırıklığı oldu biraz. Tüh.

Yorum

İşleniyor...
                          X