Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

John Varvatos Artisan Pure

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• John Varvatos Artisan Pure

Click image for larger version

Name:	o.58274.jpg
Views:	1105
Size:	487.2 KB
ID:	44256

Top notes: lemon, bergamot, mandarin, clementine, thyme, marjoram
    Heart: petitgrain, ginger
    Base: woods, orris root, amber, musk

bu parfüm türkiyede yok galiba değil mi ?. baya övülen bir parfüm. çıkalı da bir sene falan olmuş

Yorum

Jeremy çok övüyor ama

Yorum

jeremy ile zevklerimiz tutmuyor ama diğer bazı güvendiğim youtuber lar da övüyorlar

Yorum

Türkiye ye ne zaman gelecek acaba

Yorum

Bunu deneme fırsatı buldum. Kesinlikle aşırı abartılmış bir parfüm. Pek bir numarasını görmedim. Hatta hayal kırıklığına uğradım. Üst notalarda limon Orta notalarda da petitgrain baskın. Tom ford neroli portofinoya çok benzetilmiş ama bence alakası yok daha çok declerationa benziyor.

Yorum

Jeremy hemen hemen her parfümü abartıyor.özellikle de yeni çıkan parfümleri çok abartıyor satılsın diye yapıyor büyük ihtimalle.

Yorum

Kokusunu bilmiyorum ama Jeremy şişirmesi bir parfüm olduğunu düşünüyorum. Birçok kokuda Jeremy bunu yapıyor (yazlık koku olarak aklıma gelen TM Pure Zest mesala).

Yorum

Ferah güzel bir kokusu var ama abartılcak bir yanını görememiştim, piyasada çok sayıda benzeri olanlardan

Yorum

Jeremy zaten nişlerle ilgilenmiyo bile. Adam çok satan designer şeker bombası parfümlerin reklamını yapma peşinde. En son zaten hem youtube hem instagramda takibi bıraktım. Piyasa adamı.

Yorum

İşleniyor...
                    X