Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Ermenegildo Zegna -ELEMENTS OF MAN

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Ermenegildo Zegna -ELEMENTS OF MAN

İtalyan tasarım evi Ermenegildo Zegna nın yeni kreasyonu Element Of Man ismiyle 5 parfümden oluşan bir seri ile görücüye çıkmış. Benim özellikle 2 parfümü çok dikkatimi çekti Passion ve Strenght umarım kısa zamanda ülkemize gelir biz de bir deneyip yorumlarız

Click image for larger version

Name:	Integrity.jpg
Views:	342
Size:	58.6 KB
ID:	43515

Integrity

Adaçayı
    Baharatlar
    Yaban Mersini
    Yeşil Notalar
    Amber
    Afrika Sardunyası

Name:	Passion.jpg
Views:	316
Size:	59.8 KB
ID:	43516

Passion

Rom
    Konyak
    Olibanum
    Safran
    Amber

Name:	strenght.jpg
Views:	304
Size:	58.5 KB
ID:	43517

Strenght

Tütün
    Tatlı Notalar
    Bal
    Oud
    Kayısı
    Duman - İs
    Çam

Name:	Talent.jpg
Views:	320
Size:	57.7 KB
ID:	43518

Talent

Bergamot
    Yuzu
    Sichuan Pepper
    Siyah Çay
    Paçuli
    Sedir

Name:	wisdom.jpg
Views:	315
Size:	57.7 KB
ID:	43519

Wisdom

Citrus
    Mandalina
    Limon
    Mine Çiçeği
    Kişniş
    Lavanta
    Neroli
    Misk

Yaratıcı bir seri olmuş. Ben de Wisdom ile Strenght'i merak ettim.

Yorum

Haklısınız Altuğ hocam bahsettiginiz 2 kokunun notaları baya iyi.Strenght, oud lu tütünsü dumansi gourmand gibi.Passion ise içki amber temalı forumumuzda en dikkat çekici koku olacağı hissini uyandırdı bende.

Yorum

Harmanların hepsi ilgimi çekti.

Yorum

Talent de ilgi çekici bence

Yorum

Zegna'nın Türkiye web sitesinde görünüyor ama bu gelmişler demek midir bilemem gidip görmek lazım, 50ml şişeler 850 TL olarak belirtilmiş.

Yorum

Zegna Türkiye'den çekiliyor diye duydum,doğru mudur?

Yorum

Kokular Zegna butiklerde satışa sunulmuş sanırım bir süre sonra diğer seriler gibi bu kokularda diğer mağazalarda satışa sunulur. Parfümler kalite hissiyatı olarak iyi gibi ancak bazı kokuları pek özgün gelmedi

Integrity ilkbahar yaz kullanılabilecek ferah hoş bir koku olmuş ki sanırım serinin dikkat çekici kokusu bu olabilir. passion ve talent ı beğenmedim.Strenght ise tütün güzel işlenmiş güzel olmasına güzelde beraberinde kullanılan tatlımsı notalar bir müddet sonra sıkıcı hale getiriyor şahsi kanaatim.wisdom mfk çizgisinde ilerleyen petit matin ,absoloe pour le matin tarzında ferah bir koku olmuş..

Yorum

Bu marka parfüm konusunda istenileni bir türlü veremedi bana kalirsa. Parfum disinda bazi tekstil urunlerini kullandigimdan net bir sekilde vizyonunu cizgisini biliyorum fakat nedense olmasi gerektigi yerde degil. Dikkat ederseniz sise ve konsept konusunda yine oldukca basarili fakat içerigini tutturamıyorlar demekki. (1-2 parfum disinda) Biraz cesur olun be abicim, fark yaratın.

Yorum

Katılıyorum. Strenght'i denemiştim de TV kopyası gibi geldi.

Yorum

sevil mağazasının raflarında yerini almış parfümler ..(Zorlu)

Yorum

İşleniyor...
                      X