Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Armani - Because It's you & Stronger With you

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Armani - Because It's you & Stronger With you

Armani hem kadın hem de erkek versiyonu olan iki koku sürüyor piyasaya..

Because It's You kadın versiyonu, EDP konsantrasyonunda.
    Burun Anne Flipo,
    Notalar:
    Top notes: raspberry, neroli
    Heart: rose absolute
    Base: vanilla, musk

Erkek olanı Stronger With You, EDT konsantrasyonunda,
    Burun Cecile Matton
    Notalar:
    Top notes: cardamom, pink pepper, violet leaves
    Heart: sage
    Base: chestnut, vanilla

İki koku da tatlımsı bir havada olacak gibi görünse de sanki "Si" gibi bir şekerli su ile karşılaşmayacağız diye umut ediyorum.
    Reklam kampanyasının bir de hashtag'i var, TogetherStronger Click image for larger version  Name:	o.55197.jpg Views:	1 Size:	78.0 KB ID:	41780

Click image for larger version  Name:	o.55199.jpg Views:	1 Size:	343.5 KB ID:	41781

Şişeler ve reklam görseli şahane

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Mesaj da güzel :-) parfümlerin adı da güzel.. Bakalım ne cıkacak.

Yorum

Ben bu parfümün bayan için olanını free shop da kokladım.Tatlı,meyveli,eğlenceli bir koku.Çok tatlı,görevli bir kız vardı,onun yorumu da Si ye benziyor ama onun daha güzeli şeklindeydi.Ben Si ye çok benzetmedim.Si bana biraz daha ciddi gelirken,bu parfüm daha neşeli ve genç geldi.Meyveli,şekerli ama ferah bir yanı da var.İnsanı sıkmıyor.Kalıcılığı iyiydi.Orjinal,farklı bir koku diyemem ama güzel.Koluma sıktıktan 3-4 saat sonra bir komşuma koklattım,kız kokuya bayıldı.Hatta ismini istedi,verdim.Hala senin o gün koklattığın koku ne güzeldi öyle,kesin ondan alıcam diyor😊
        Denediğim bir başka koku da Nina Ricci Luna.O da tatlı ama daha karamel,kahve içeren bir tatlılık.Beni biraz sıktı.Bu tip kokulardan bunaldım sanırım...

Yorum

Bugün tekrar denedim.İlk anda kayısı,şeftali şekerlemesi gibi bir koku aldım.Güzel ama sıradan.Tipik meyveli şekerli kokulardan.Kalıcılık iyi.Chanel Gabrielle ve Gucci Bloom uçup giderken bu kaldı.

Yorum

erkek olanini denedim, kakule vanilya bombasi, Bence bes para etmez

Yorum

Sephora da dediklerine göre bu parfümün özellikle erkek için olanı çok tutmuş.3 Gün önce gelmesine rağmen sadece bir tane kaldı demişlerdi.Eşime sıktılar,eşim beğenmedi.Tatlı,son dönemin klasik One Million tarzı erkek parfümlerinden.Bana göre fena değil ama sıradan.

Yorum

• murrjm
                murrjm Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Daha şimdiden 2 arkadaşım almışlar erkek versiyonunu.Bana öve öve bitiremediler.

Erkek kokusunu bir defa kokladım 2 . bir şansı vermedim. Kalite anlamında Prive serilerine devam ....

Yorum

Kadın kokusunu denedim bileğimde. Farklı değil ama tatlımsı hoş bir koku. Eminim koklar koklamaz ben bu kokuyu bir yerden hatırlıyorum dersiniz. Onlarca şekerli kokudan birini farklı bir isimle piyasaya sürmüşler gibi sanki.

Yorum

Bol bol şekerli meyve patlaması , jelibon gibi kokuyor gül absolutu hiç alamadım...kalıcılığı da iyi gelmedi bana , Chanel Gabriel daha uzun ömürlüydü...

Yorum

Erkek parfümünün açılışı ile albenisi oldukça fazla, direk One million ile Invictus karışımı bir hissi var. Deneyimli burunlar bu numarayı yemez.

Yorum

Ben hiç beğenmedim. Sanki Armani Si'yi alıp bu şişeye koymuşlar gibi, şekerli su kategorisindeki parfümlerden benim için. Hiçbir özgünlüğü yok.. Erkeğini denemedim.

Yorum

• Tuberose
                        Tuberose Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Si bile bundan daha güzel Aysucum

• Minty
                        Minty Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Galiba öyle canım :-)) Bu arada Si Le Parfum'ü denedim duty free'de, başarılıydı, diğer Si gillerden ayrılan oryantal havası olan değişik bir çalışma olmuş, ama cok pahalıydı..

Erkek versiyonunu denedim dün, kötü değil ama oldukça sıradan, piyasa kokusu olduğu çok belli. Ben bu parfümü daha önce kokladım diyor insan. -ki bunu diyen ben, parfümler konusunda acayip tecrübeli bir buruna da sahip değilim

Yorum

İşleniyor...
                      X