Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Prada L'Homme Intense / La Femme Intense

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Prada L'Homme Intense / La Femme Intense

Click image for larger version

Name:	1.PNG
Views:	773
Size:	251.9 KB
ID:	35276
    Prada'nın 2016 yılında piyasa sürdüğü L'Homme / La Femme koku çiftinin hali hazırda bekletildiğini düşündüğüm intense versiyonları lanse edilmiş

http://www.fragrantica.com/news/Prad...ense-9579.html

L'Homme bence son zamanlarda çıkan çok çok kaliteli ve karakterli bi' koku.

Prada, gerçekten kokularında naiflik, sakinlik ve yatıştırıcı profil oluşturmada başarılı. Özellikle Süsen'i kremsi, sabunsu ve kadifemsi bi' çizgiye oturtması - genelde soğuk bi' su gibidir süsen - , üstüne doladıkları menekşelerin feminen çığlıklarına rağmen cinsiyetlerini yok etmesi takdir ettiğim bi' nokta. Çünkü bunu ustalıkla oluşturup, yukarıda da görüldüğü üzere harika minimalizm tasarımlarla sunuyorlar.

İstiyorum seni L'Homme, hemde çok!

Not: Intense'de deri de kullanmışlar. Gel de heyecandan sağa sola koşturma.
    Son Düzenleme Lagerfeld; 01-06-17, 20:59. Tarafından yapıldı.
    - Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Yorum

vaow! heyecanla bekliyorumm

Yorum

Bana DHI klonu geliyor gibi geldi.

Yorum

Bunu daha henüz denemedim ama; EDT versiyonu bana da Dior Homme Intense'in metallik versiyonu gibi geldi. Freş, naneli, metallik süsen algıladım. Beğendim mi? Evet

Yorum

irise oldum olası zaafım olduğu için dün büyük bir heyecanla denedim. Açılışındaki iris ve deri beni benden aldı diyebilirim. Diğer Pradalar gibi pudramsı etki baştan sonra var çok fazla değişim göstermiyor. Dior Hommegillere pek benzetemedim fakat Orjinal Prada L'homme'dan bariz farkı turunçgiller yerine patchouli'nin daha etkin bir rol oynaması ve dolayısıyla daha karanlık bir yapıda olması.

Yorum

Klasik Prada L'homme'nin daha tozlu ve ağır hali.
              Ben pek beğenmedim.

Yorum

Intense olarak adlandırılması parfümseverlere yapılmış küçük bir şaka olsa gerek, kremsi başlayıp giderek zayıflıyor ve tene çok yakın kalıyor La Femme Intense. Kaliteli ve hakkını verelim ‘farklı’ bir krem kokusu.

Yorum

Prada L'Homme Intense

Intenseyi kaldır geriye kalan daha hoş

Yorum

İşleniyor...
                  X