Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Gucci - Bloom

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Gucci - Bloom

Click image for larger version  Name:	Ekran Alıntısı.PNG Views:	1 Size:	399.2 KB ID:	32352

Gucci'nin yeni kadın parfümü Bloom.
    Markanın şu an geldiği noktada marka imajını yansıtacak kokulara ihtiyacı olduğunu düşünüyordum. Vintage esintiler barındıran bir iş gibi

http://www.fragrantica.com/notes/Orris-Root-101.html

Click image for larger version

Name:	image_2023.jpg
Views:	712
Size:	145.7 KB
ID:	32353

Böyle bir Gucci kadınının kokusu gibi geldi
    Son Düzenleme murrjm; 05-05-17, 11:24. Tarafından yapıldı.

Bolca çiçeklerden oluşturulmuş bir koku. Tam bir feminen gibi duruyor. Kadın parfümlerinin şu çiçeksi imajdan kurtulmasının zamanı gelmedimi? Biraz daha farklı bayan kokuları çıksa artık sanki hepsi birbirinin aynısı gibi

Yorum

• murrjm
      murrjm Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Adamlar asıl ekmek yediği alanda,modada her türlü riski göze alabiliyorken iş kokuya gelince garantici davranıyorlar.Anlam veremiyorum

• Frozenwings
      Frozenwings Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Günümüzün akımında kadın kokuları gourmand notalarla daha özdeşik diye düşünüyorum. O yüzden floral notalardan memnunum

• Libra
      Libra Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Çiçeksi olması benim de hoşuma gitti.Bıktım artık şekerli,la vie est belle,black opium tarzı kokulardan.

Denedim ve beğendim.Çok hoş ,çiçeksi ,zarif bir parfüm.Koku güzel ama tenimde kalıcı olmadı.Eğer daha güçlü ve kalıcı olsaydı almayı düşünebilirdim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Libra View Post
      Denedim ve beğendim.Çok hoş ,çiçeksi ,zarif bir parfüm.Koku güzel ama tenimde kalıcı olmadı.Eğer daha güçlü ve kalıcı olsaydı almayı düşünebilirdim.
      Tamamen aynı şeyi düşündüm, koku çok güzel çok başarılı bir floral.. Ama çok zayıf :-( Hemen uçup gidiyor.. O yüzden alınmaz

Yorum

Denerken hiç umudum yoktu ama oldukça beğendim. .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kaside
          Denerken hiç umudum yoktu ama oldukça beğendim. .
          Ben de çok beğendim taze yaseminler ve dengeli sümbülteber çok güzeldi...

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
          X