Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Hermès Eau des Merveilles Bleue

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Hermès Eau des Merveilles Bleue

Click image for larger version

Name:	nd.jpg
Views:	1927
Size:	77.8 KB
ID:	2930

Burun Christine Nagel

Woody notes, Mineral notes, Spindrift, Patchouli

Jean claude ellena dan sonra nasıl bir yol izleyecek bu seri çok merak ediyorum. Ama ne olursa olsun sonuçta hermes ve belli bir çizgisi var. Notalardan çok fazla bişey belli olmasada orijinal parfümünün yaz uyarlaması olacakmış gibi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Daha orjinalini deneyemeden...

Yorum

Bugün denedim😊Görünce gözlerime inanamadım ve hemen bileğime sıktım.İlk anda orjinalinden epey farklı geldi kokusu.Zamanla biraz anımsatıyor.Gerçekten mavi mavi kokan bir parfüm bu.Klasik ekşi,ferah parfümlerden değil.Duru,temiz,biraz sabunsu biraz denizi anımsatan çok hoş bir koku bana göre.Oğlum fazla beğenmedi.Hastane kokusunu anımsatıyor dedi😌Sıktıktan 1-2 saat sonra kayınvalidemlere gittik.Bana hemen senden çok ferah,çok güzel,tertemiz bir koku geliyor bu ne böyle dedi😄Sadece bileğime 2 fıs sıkmıştım oysa.Demek ki yayılımı güzel.Ben gayet beğendim.Hem kadın,hem erkek kullanımına çok uygun,güzel bir parfüm👍🏼

Yorum

Benim de çok merak ettiğim bir koku bu. Yaz için güzel bir seçenek gibi gözüküyor.

Yorum

Ben dayanamadım bu parfümü aldım.Bugün sıktım ve farklı zamanlarda tam 3 kişi parfümümün adını sordu.Ben de bu duruma şaşırdım.Gerçekten çok temiz,çok ferah,harika bir koku ama sıktıktan 2 saat sonra falan fazla hissetmemeye başlıyorum.Son soran arkadaşım artık ben parfümüm hiç kokmuyor diye düşündüğüm sırada sordu.Demek ki burnum alıştığı için ben kokusunu fazla almıyorum ama dışardan hissediliyor.Yaz için mükemmel bir parfüm.Ben deniz kokusuna bayıldığım için yaz,kış severek kullanırım bu parfümü.Klasik Eau Des Merveilles benim üzerimde bu kadar dikkat çekmemişti.Onu da çok severim ama bu parfüm tenime daha çok uydu sanırım😊

Yorum

• murrjm
              murrjm Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              İyice meraklandım, en kısa zamanda deneyeceğim.
              İyi günlerde kullanın Libra

• Libra
              Libra Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Teşekkür ederim😊

Bugün denedim ben de bu kokuyu.Bu seriye genel olarak duyduğum sempatiden dolayı mıdır bilmem ama bi sevdim...
            Deniz temalı kokuların genel sorunu olan itici calone efekti elbette yok bu kokuda.Klasik Merveilles'ın daha serin,sucul hatta buzlu hali gibi.Yaz için güzel bir alternatif ancak yine de fiyat etiketi fazla geldi.%40 indirimle filan alabileceğim bir koku

Yorum

Ben de çok beğendim. Dört mevsim kullanılabilecek bir versiyon olmuş.

Yorum

İsminin yarattığı psikolojik bir etki mi bilemiyorum ama parfümü kokladığınızda aklınıza gelen ilk renk gerçekten de mavi oluyor, hatta bana açık mavi rengi hatırlattı. Uzun süreli kullanımda sıkıcı olabilir bence denemeden alınmamalı (her parfüm gibi değil mi?).

Yorum

İlk denemenin gazıyla baya etkilenmiştim ancak alıcı gözüyle bir kaç denememde sonra o yapay deniz notalarını aldım bu kokudan.Güzel başlayor ancak orta notalardan itibaren jenerik hale geliyor.Serinin zayıf halkası olarak zihnimde yer edecek malesef.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: murrjm View Post
                    İlk denemenin gazıyla baya etkilenmiştim ancak alıcı gözüyle bir kaç denememde sonra o yapay deniz notalarını aldım bu kokudan.Güzel başlayor ancak orta notalardan itibaren jenerik hale geliyor.Serinin zayıf halkası olarak zihnimde yer edecek malesef.
                    Ve Calone yeni kurbanını tanır.
                    - Stop the car...
                    - What ?!
                    - Stop the fuckin' car!

Yorum

• murrjm
                      murrjm Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      ne calone'muş arkadaş !

• Lagerfeld
                      Lagerfeld Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Böyle karanlık, sahilde üstün başın yırtık koşuyorsun, bi' şeyden kaçıyorsun... Elinde tuz, yosun, deniz kalıntılarıyla bilenmiş bıçağıyla Calone peşinde.

İşte öyle bi' şey.

• Frozenwings
                      Frozenwings Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                  İşleniyor...
                  X