Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Tiziana Terenzi 2017 Bombaları

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tiziana Terenzi 2017 Bombaları

Tiziana Terenzi koleksiyonunu genişletmeye devam ediyor. Pierre Montaleyi transfer ettiler galiba. Hemen kısaca bakalım parfümlere

Vele

Cas

Kaff

Foconero

Porpora

Delox

Eclix
    Son Düzenleme matrai; 25-03-17, 23:49. Tarafından yapıldı.

1-2 aydır ursayla aşk yaşıyoruz ama marka taraftarlığı yapmaya gerek yok. Bu markaya hiç ısınamadım genel olarak. Objektif baktığımda instagramdaki parfümsever hesabının tespitine katılıyorum. Parfümleri başka parfümlere benziyor. Bu koleksiyon belki de çok özgündür deneyip görecez

Yorum

Fenerbahçeli arkadaşlar için bir Cas spliti yaparsın Altuğcuğum. (Seviye anketinden sonra evet, bu olmadı.)

Yorum

Gerçekten nedir bu kadar çok çeşitle saldırmanın amacı anlamıyorum. Markayı satma çabası mı?

Yorum

bence çekilsinler piyasadan

Yorum

Kaff ve Porpora yı merak ettim

Yorum

Yorum

Eclix ve Porpora Home of Scents (Akasya) gelmiş.Tekrar deneyerek belki bir şans daha verebilirim ama ilk izlenim olarak pek hoşuma gittiğini söyleyemem

Yorum

3 ay geçti hala bir ses yok yeni Terenzilerden, hiç bir satış sitesinde gözükmüyor, ben ne yaptım diyerek vaz geçti herhalde...

Yorum

Benim gözümde Montale'den farkı yok bu terenzilerin, 3-5 tane denedim cacık çıktı hepsi ..

Yorum

Tiziana Terenzi herhalde turbo-kapitalizm uyguluyor. Mea Culpa'sı için "nemli Samsun tütünü" gibi koktuğunu kendisine Instragram üzerinden ilettiğimde "V-Canto serisinde en zor anlaşılır parfümün Mea Culpa" olduğunu söylemişti. Hiç sormasaydım keşke benim suçumdu :-)

Yorum

Kaff ve Cas da bazı sitelerde satışa çıkmış. Montale kafasına doğru gidiyorlar gerçekten, hayırlısı.

Yorum

Saiph denedim beni etkiledi hangisini alacağımı şaşırdım ursa saiph kesin digerleride guzeldir yeni olanlar napcaz ya ."(

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

porpora denedim % 99 portrait of lady kopyasi......sonra hacivat aventusu andiriyor.......bu paolo cok uyanik adam herkeze sempatik yaklasimiyla imajiyla kendini sevdirdi ama kral ciplak.....

Yorum

Kaff denedim ve kesinlikle Hacivat varyanti. Eclix ise beni etkilemedi. Fazla pudralı, az çiçeksi eh gibi bir gourmand.

Yorum

• imanpower
                                imanpower Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                kaff memo irish leather kopyasi ama daha guzel ve performans cok iyi eclix guerlain l heure bleu kopasi oda performansi iyi pudrali feminen bir iris yorumu ...ama memeo irish leather kopyasi oldugu halde fiyati iki kati ...ayni fiyat olsaydi alirdim ama kopyasina iki kat asla....
                            İşleniyor...
                            X