Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

İsabey - Sir Gallahad

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• İsabey - Sir Gallahad

Click image for larger version

Name:	sir gallahad.jpg
Views:	288
Size:	56.2 KB
ID:	25085

L'ambre de Carthage ile benim oldukça beğenimi kazanan ve 3 senelik bir aradan sonra yeni bir parfüm çıkaran Fransız parfümevi isabeyin bu sadece 2. erkek parfümü. Unisex olaylarına hiç girmeyen markanın toplamda 9 parfümü bulunuyor 7 si bayan 2 si erkek. Odunsu olarak sınıflandırılmış parfümün burunları Jean Jacques ve Catherine Selig. Yakın zamanda ismini oldukça duyabileceğimiz bir çalışma olabilir dikkat etmek ve takip etmek lazım.

Açıklanan Notlaro
    Odunsu Notlar
    Floral Notalar
    Tütün

Bu parfümün dekantı geldi bana denedim hiç maskülen bir kokusu yok unisex bile diyemem... bol yaseminli gardenyalı sabunsu temiz , turunçgilli bir açılış yapıyor... tütün ve amberin de eklenmesiyle oldukça aşina olduğum 90 lar dönemi fransız kadın parfümlerine gönderme yapıyor...tam zevkime uyan bir tarzı var , erkek parfümü ile alakası yok bence... sabunsu çiçekler ve tütün birlikteliği babamın klasik kolonyası Reve D'or u da anımsattı bana...

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
      KARALARIN_CEMAL Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Reve D'or u ben de kullanıyorum açıkçası hem de 432 ml lik dev şişede. Reve D'or bana göre daha baskın kokuyor, anımsatmasına katılıyorum ama benzerlik yönü biraz uzak.

Bende benziyor demiyorum , ama anımsattı sadece...yoksa Reve D'or oldukça nostaljik bir koku...babamında epey bir stoğu var dev şişe , orta , küçük hepsinden boy boy 😀

Yorum

Hoş genel beğeniye uygun temiz kokan birazcık feminen tarafa kaçan tarzda bir parfüm kalıcılık silajda ortalama benim düşünceme göre

Yorum

İşleniyor...
      X