Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Light Blue Eau Intense woman (D&G)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Light Blue Eau Intense woman (D&G)

Hem Erkek hem de kadın versiyonlarının "Intense" leri yolda!
    Yazılana göre, kadın versiyonunda, citrus notaların keskinliği biraz daha geri plana alınıp floral notalar daha cok vurgulanacakmış. Arkasındaki burun Olivier Cresp.

Notalar,

Limon, elma
    Kadife çiçeği, yasemin
    Amber. musk

Click image for larger version

Name:	nd.44034.jpg
Views:	106
Size:	46.0 KB
ID:	23890

Light Blue ile aram hiçbir zaman çok iyi olmadı.Güzel bir parfüm ama benim için fazla limonlu.Okuduğum yorumların cazibesine kapılıp aldığım parfümlerden😊İçeriğine bakınca bunu daha çok beğeneceğimi tahmin ediyorum.

Yorum

Tam genel begeniye hitap eden, kendine özgü bir tarzı olmayan ancak etrafı da rahatsız edecek bir sivri köşesi olmayan tipik bir "Kuzey Amerikalı" parfümü :-)
      En azından ilk versiyon icin böyle düşünüyorum.

Bakalım "Intense" de ne gelecek..

Yorum

Genelde çiçeksi-baharatlı kokular kullanırdım, ancak bu sene fresh kokulara bakmaya başladım. Sephora'daki satıcıya (parfüm konusunda profesyonel değilim, burnumun götürdüğü yere gidiyorum ) tatlı notaları olmayan, limoni kısmı saatler geçtikçe ekşimeyecek (kumral-esmer tene sahibim) ve yaz gününü hatırlatan bir koku önerebilir misiniz dedim Direkt Light Blue ve Intense Blue'yu gösterdi. Light Blue'yu sevemedim, tenimde daha çok kolonya gibi kaldı, Intense Blue'ya ise bayıldım. Sıktıktan 6-7 saat sonra bile giysilerinizde ilk fresh'liği ile kalıyor, çok çarpıcı bir koku. Parfüm kutularını vb. saklamam ama Intense Blue'nun kutusunu atmaya kıyamadım, mavi renkte ve kadifemsi dokusu var. Şişenin tasarımı da bana tamamen denizi çağrıştırıyor. Benim beklentilerimi fazlasıyla karşıladı diyebilirim.

Yorum

• Tuberose
          Tuberose Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Foruma hoşgeldiniz , bayan üyeleri aramızda görmekten çok mutlu olduğumu belirtmek istedim

Teşekkür ederim, hoş bulduk

Yorum

Bu parfümü Bond no 9 scent of peace for her e benzeten oldu mu? İkisini de almıştık benzediğini farkettik sonradan. Edt sine göre edp çok daha güçlü onu da belirteyim

Yorum

Kendisiyle bir süre flörtüm olmuş hatta bir ara kendisiyle ciddi düşünmüştüm. Sonra ne olduysa araya başka parfümler girdi...
            Son Düzenleme Aryan; 22-07-20, 12:15. Tarafından yapıldı.

Yorum

Seriden 4 parfümün kokusunu biliyorum ve aralarında açık ara en sentetiği bu. Çok yapay bir koku. Tercih edilmesinin tek nedeni= orijinaline göre kalıcı olması. Freş bir koku ama kalıcı olunca insanları cezbediyor. Ben italian zest ile sun olanları yeğlerim.

Yorum

İşleniyor...
              X