Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Mandarino Di Amalfi Acqua Tom Ford

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Mandarino Di Amalfi Acqua Tom Ford

Saçmalığın bilgileri linkte;

http://www.fragrantica.com/perfume/T...qua-44084.html

Cidden işin cılkı çıktı. Click image for larger version  Name:	nd.44084.jpg Views:	1 Size:	53.9 KB ID:	23579

Fortesi de önümüzdeki sene. Yaşasın.

Yorum

Tom ford'un mavi olan serisinden ayıpsa ayıp nefret ediyorum bir seri bu kadar mi rezil edilir diyerekten içim de ki kini kusayım , teşekkürler,teşekkürler.

Yorum

Tom Ford bitmiş okeye dönüyor

Yorum

Son adamakıllı çıkan private blend serisi Atelier d'Orient'ti, sonrasında hiçbir yeni kokusu ilgimi çekemedi.

Yorum

Bence Tom Ford'un yaşananlardan haberi yok,fark ettiğinde çok geç olacak lol

Yorum

Brooklyn Fragrance Lover yorumlamış kanalında. Yalnız bi' noktaya dikkat çekmek istiyorum. Resmen karton kutudan çıkardı o şişeyi. Bu Private Blend ya!! Nerede o sert meteryalli nefis sade ve şık sunum?

Yukarıda murrjm , Bence Tom Ford'un yaşananlardan haberi yok demiş. Sanırım doğru!

- Stop the car...
              - What ?!
              - Stop the fuckin' car!

Yorum

• murrjm
                murrjm Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Acqua'ların kutusu ne yazık ki o şekilde.Fiyatı düşük ya Estee Lauder bu ! Diğerleriyle aynı kutuya koyar mı hiç !

• Lagerfeld
                Lagerfeld Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Felsefesini Luxury üzerine kuran bi' adam bu...Neyse.

Orjinal yazı sahibi: Lagerfeld View Post
              Brooklyn Fragrance Lover yorumlamış kanalında. Yalnız bi' noktaya dikkat çekmek istiyorum. Resmen karton kutudan çıkardı o şişeyi. Bu Private Blend ya!! Nerede o sert meteryalli nefis sade ve şık sunum?

Yukarıda murrjm , Bence Tom Ford'un yaşananlardan haberi yok demiş. Sanırım doğru!
              Bizim Türkiye de sahibinden de satılan beyaz kutulu testerlardan olmasın

Yorum

• Lagerfeld
                Lagerfeld Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Parçalarım Carlos'u vallahi.
                Bu adamlar parfümü her şeyiyle birlikte yorumluyorlar ve " beyaz bi' kutuda geliyor" cümlesini duyunca.... Yıkıldım.
            İşleniyor...
            X