Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bvlgari - Splendida Collection

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bvlgari - Splendida Collection

Bvlgari Mayıs ayında 3 tane yeni koku çıkaracağını duyurdu. Jasmine, Iris ve Rose. Aslında bunlara daha önce koleksiyonuna kattığı ve uzun yıllar bayılarak kullanılan eserlerin farklı açılardan yorumlanışı da denebilir.

Click image for larger version  Name:	jasmine.jpg Views:	1 Size:	45.3 KB ID:	22702Click image for larger version  Name:	iris.jpg Views:	1 Size:	55.7 KB ID:	22703Click image for larger version  Name:	rose.jpg Views:	1 Size:	56.8 KB ID:	22704

Jasmine Noir

Açılış; Gardenya ve yeşil notalar
    Ortalar; Sandal ağacı
    Kapanış; Cashmeran ve Tonka fasulyesi

Iris d'Or

Açılış; Yeşil notalar
    Ortalar; Süsen
    Kapanış; Sandal ağacı ve Tonka fasulyesi

Rose Rose

Açılış; Mandalina ve böğürtlen
    Ortalar; Gül
    Kapanış; Paçuli, sandal ağacı, vetiver ve misk
    Son Düzenleme Lagerfeld; 10-03-17, 15:05. Tarafından yapıldı.
    - Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Wowww

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Lagerfeld View Post
      Yalnız dikkatimi çeken ve heyecanlandıran, o simsiyah ve çekici şişesi gibi kışkırtıcı Jasmine noir'ın erkek versiyonu. Ad aynı ama oku erkek kullanıcıya atmış bu sefer Bvlgari.

Jasmine Noir'ın dolgunluğunu, hayvansı yaseminini ve karanlık yapısını çok severdim. Erkek versiyonu için ciddi anlamda heyecan yaptım.
      Ben de haberi okuyunca heyecanlandım. Fakat notalarda yasemin değil de gardenya görünüyor? Benzer mi kokuyorlar acaba.

Yorum

• Lagerfeld
        Lagerfeld Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Floral familyasında yakın nüanslara sahipler. Büyük ihtimalle.

Erkek için Jasmin Noir ciddi heyecanlandım. Lansman tarihi belli mi acaba

Yorum

• Lagerfeld
        Lagerfeld Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Takip ediyorum Burak, bilgi edinirsem paylaşırım.

Bvlgari den kolay kolay boş iş çıkmaz diyerek takipteyim

Yorum

Fragrantica son dakika Jasmin Noir'ın kategorisini "women" olarak değiştirmiş. Bana fark etmez tabi ki. Erkek versiyonu nasıl olmuştur acaba diye oldukça heyecanlanmıştım.
        - Stop the car...
        - What ?!
        - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Frozenwings
          Frozenwings Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Hayda

• Burakkk
          Burakkk Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Tahmin etmiştim bir yanlışlık olduğunu fakat hevesimizi kırmamak adına birşey demedim. Çünkü şişe tasarımı değişirdi en azından. Erkek parfümlerinde enine geniş tasarım şişeler pek tercih edilmiyor.

Splendida Jasmin Noir ve İris D'or u denemiş ve her ikisinin de kokusuna bayılmıştım.Zaten klasik hallerine çok benziyorlar.Bugün tekrar denedim ve İris D'or un tenimde çok daha kalıcı olması üzerine onda karar kıldım.Eşim kokudan nefret etti.Sakın bunu alma dedi ama onu dinlemedim😬Pour Femme e çok benziyor kokusu.Ama ondan daha keskin ve yoğun geldi bana.Zaten Pour Femme senelerdir çok severek kullandığım bir parfümdü ve yeniden almayı istiyordum.Artık Türkiye ye gelmediğini düşünerek üzülüyordum.İyi oldu...

Yorum

İşleniyor...
        X