Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Frederic Malle - Uncut Gem (by Maurice Roucel)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Frederic Malle - Uncut Gem (by Maurice Roucel)

Click image for larger version  Name:	uncut-gem1.jpg Views:	0 Size:	78.4 KB ID:	211230

Fransız niş parfüm markası Frederic Malle, yeni parfümü "Uncut Gem"i müjdeledi!

Koku tasarımı Maurice Roucel imzalı parfüm, Eylül (2022) ayında piyasaya sürülüyor.

Bu yeni parfümü tam anlamıyla "maskülen bir parfüm" olarak tanımlayan marka, kokunun mevcut olfaktif standartlara göre daha sert, daha güçlü, daha erkeksi olacağını açıkladı.

Markanın ifadesine göre: Uncut Gem, bugün erkek parfümlerinin giderek daha fazla kadınsı olma eğilimine karşı çıkıyor.

Parfümün koku profili şu şekilde:

Click image for larger version  Name:	uncut-gem-piramit.jpg Views:	0 Size:	155.7 KB ID:	211232
    Click image for larger version  Name:	uncut-gem2.jpg Views:	0 Size:	42.0 KB ID:	211231

Maurice Roucel, Frederic Malle için daha önce Musc Ravageur ve Dans Tes Bras parfümlerine imza atmıştı.
    Son Düzenleme Aryan; 02-07-22, 16:02. Tarafından yapıldı.

Ben oldukça sağlam bir iş olacağına ve Frederic Malle’in son zamanlarda çıkarttığı zımbırtılardan sivri bir şekilde ayrılıp son zamanlarda iz bırakan parfümlerden biri olacağına inanıyorum

Yorum

Maurice Roucel, tasarımlarını en sevdiiğim parfümörlerden. Aslında koleksiyonumda en çok parfümü bulunanı galiba, Alain Delon Lyra 1993, Gucci Envy 1997, Guerlain L'Instant 2003, Guerlain Insolence EdP 2006 ve ilk duyduğumda şehir efsanesi olabileceğini düşündüğüm Hunca Asimetri 1992. Yeni parfümünün hedef kitlesi olmasam da, yeni bir tasarımla gündeme gelmesi umut verici oldu benim için.

Yorum

Son zamanlarda, Vir ile beraber beni en çok meraklandıran kokular oldu. Tez zamandan forumun eline geçse bizler de deneyimlesek ne güzel olur.

Yorum

İşleniyor...
        X