Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Kilian Straight To Heaven Extreme

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Kilian Straight To Heaven Extreme

Click image for larger version

Name:	STH Extreme.jpg
Views:	524
Size:	78.7 KB
ID:	20786

O artık bir söylentiden daha fazlası. Ek olarak Rom ve Vanilyanın dozajının 2 katına çıkartıldığı vurgulanmış. Parfümör Sidonie Lancesseur. 2017 de raflardaki yerini alıyor. Heyecan verici olabilecekmi yoksa kokusu bildiğimiz STH çizgisinin dışına çıkacakmı hep beraber göreceğiz

Açıklanan Notlar
    Patchouli, Yasemin, Virginia Cedar, Musk, Rom, Amber, Nutmeg, Vanilya, Dried Fruits

STH cizgisinin disina cikacaksa merakla bekliyorum

Yorum

Sidonie Lancesseur isminden umutluyum.

Yorum

Keşke sadece Rom iki katına çıksaydı.. Killian bu keş notalarında oldukça iyi

Yorum

Altuğ hocam 55 ml şişeli yazalım, isteyen arkadaş olursa 30 ml'ye kadar düşebilirsiniz.

Yorum

Sth aşığı biri olarak bu habere çok sevindim..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: PinotNoir View Post
              Altuğ hocam 55 ml şişeli yazalım, isteyen arkadaş olursa 30 ml'ye kadar düşebilirsiniz.
              hocam bu kilian lar ne zamandan beri 100 ml lik satılıyor ki 55 ml şişeli istiyorsunuz? Öyle bir şey varsa bana 65 ml yazılsın :-))) Benim bildiğim 50 ml şişeli ayrıca 100 ml lik refill olanları var

Yorum

• PinotNoir
                PinotNoir Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                O da espirinin bir parçası... ))

• Umut Kurtoğlu
                Umut Kurtoğlu Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Çok güldüm.. 75 ml ben girerim o_O

• PinotNoir
                PinotNoir Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Umut hocam, koku güzelliğini bozmadan bunu başarırlarsa şişe sırasında izdiham çıkabilir.

Bu girişim başarılı olursa, koku profili çok iyi olan ama performans olarak tatmin etmeyen diğer by Kilian parfümlerine de aynı operasyonu yapabilirler. Tabi fiyat ne olacak bakalım...

Yorum

Büyük merakla bekliyorum, hatta piyasaya sürülmeden el altından bir split yapılası😊

Yorum

Hele bi gelsinde spliti yapılır orası kolay.

Yorum

Ursa'nın, tahtını sallamasıyla atağa geçmiş demek ki...

Yorum

Ohaaa çok şaşırdım tam arayıp da bulamadığım koku olabilir. Hep derdim şu sth biraz daha performanslı olsa diye

Yorum

STH'a çok benzetilmiş ve performansı da iyi oylanmış.Sanki bu koku olmuş gibi bir his var içimde.

Yorum

Sth'de net bir paçuli ve odunsuluk var. Anladığım kadarıyla rom ve vanilyaya yüklenilmiş extremede. Performansı daha iyi olsa bile eski tadı vermeyebilir bana göre

Yorum

İlk yorumlar yanıltıcı olabiliyor, biraz daha sağlıklı fikir edinebilmek için hem eskisini hem bunu kullanan ve parfüm deneyimi fena sayılmayacak kişilerin yorum sayısının biraz daha artması iyi olur. Tabi en sağlıklısı kendimizin denemesi.

Yorum

İşleniyor...
                            X