Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Armaf Club De Nuit Intense Pure Parfum

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Armaf Club De Nuit Intense Pure Parfum

Sonunda pure parfum versiyonunu aldım. Edt deki keskin sentetik limonu o kadar güzel düzeltmişler ki. Ananas ve dumansılık çok dengeli olmuş. parfüm çok daha pürüzsüz hale gelmiş. orijinal aventus(dekant), Afnan supremacy, Armaf cnim edt, ve zara vibrant leather(XD) parfümlerini deneyimlemiş biri olarak Armaf cdnim Pure Parfum kesinlikle en iyi klon olmuş. Tendeki benzerlik %90 ila 95 civarı tabi aventus batchine göre değişir. Havadaki yayılan kokuyu ise orijinalinden ayıracak birini tanımiyorum. performansı normal aventustan iyi ve bu daha ilk kullanım. Armaflar ilk spreyden sonra hep daha da güçlü hale gelmişlerdir.
    Son Düzenleme daredevil; 05-11-21, 14:11. Tarafından yapıldı.

Yorum

nereden aldınız acaba

Yorum

• daredevil
        daredevil Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Mavi Kozmetikten aldım. Ürün daha bu sene çıktı ve sahtesi bulunmuyor pure parfumun. yani herhangi bir satıcıyı seçebilirsin. fakat şu anlik mavi kozmetik en uygunu

edt'si aventusa benzemekle birlikte çok sentetik ve adi kokuyor bence.kalite farkı varmı edt ile

Yorum

• daredevil
        daredevil Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Kalite farkı kesinlikle var. ben açıkçası edt nin açılışına dayanamıyorum hatta elimden çıkarmıştım. pure parfum genel olarak edt den daha pürüzsüz ve kaliteli kokuyor. edt deki dumansılık, bunda daha dengeli. hem meyve hem dumansılık var.

çok aventusçu değilim ama biraz daha gaza gelirsem şişeli alıcam sanki bu parfümü..

Yorum

Bu parfumu (150ml) hepsiburadadan bir saticidan aldım ama orijinallik konusunda endişeliyim.Biraz da pure parfumun yeni olmasina guvendim.Kutuyu henuz acmadım.Elinde bu parfum (150ml) pure parfum olan birisi dış kutusuyla tartıp bana agirligini söylerse cok memnun olurum

Yorum

İşleniyor...
        X