Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

costume national homme parfum

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• costume national homme parfum

Bu gerçek olabilir mi Parfum versiyonu çıkmış meraktan çıldırıyorum.
    Şişesi de ayrıca kop koyu gözüküyor

Şimdi instagramda gördüm ilk sana haber verecektim başlık açmışsın bile.Çok heyecanlandım olması gereken bir flanker bence.
    CN Homme deri tabanında nasıl olur diye hayal ederdim hep umarım deri notasına yer verilmiştir.

Click image for larger version  Name:	IMG-1888.jpg Views:	0 Size:	104.0 KB ID:	179328
    Son Düzenleme murrjm; 10-09-20, 10:35. Tarafından yapıldı.

Yorum

Murrjm , gerçekten şu son günlerde aldığım en güzel haber diyebilirim hatta ara ara googlda aratmışlığım vardır neden parfum versiyonu yok diye Belkide çıktı haberim olmadı diye düşündüğüm olmuştu bu habere çok sevindim..

Yorum

Herhangi bir bilgiye ulaşamadım. Çok merak ettim.
        Ne zaman çıkacakmış piyasaya, belli mi?

Yorum

• Pi-jeY
          Pi-jeY Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          daha kendi sitelerinde bile yok . Daha net bir tarih belli değil.

Markanın internet sitesinde 120 euro'luk fiyat etiketiyle satışa sunulmuş.

Yorum

ben göremedim link atabilir misin Murrjm

Yorum

Karanfilin akıbetini merak ettiğim parfüm. Açıklanan notalar arasında yer almıyor...

Parfumo'da parfüm hakkında yer alan bilgiler:

Perfumer: Dominique Ropion

Fragrance Notes:
          Top Notes Grapefruit, Bergamot, Cardamom
          Heart Notes Patchouli, Cinnamon, Vetiver
          Base Notes Musk, Sandalwood, Labdanum

Markanın resmi internet sitesinde de karanfilin adı geçmiyor...
          Son Düzenleme Aryan; 12-09-20, 10:36. Tarafından yapıldı.

Yorum

• _sefa_
            _sefa_ Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Normal versiyonundan farklı bir koku olacak gibi görünüyor.

• Aryan
            Aryan Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Costume National Homme hakkında kullanıcı yorumlarına bakarken en fazla dikkatimi çeken konulardan biri beğeni noktasında kokudaki karanfil notası hakkında olumsuz yorumlardı. Acaba diyorum: Marka, bunun farkında olup parfümün genel beğenisini yükseltme stratejisiyle karanfili çıkartmış olabilir mi...

• protectedsugar
            protectedsugar Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Vetiver de yeni eklenmiş...karanfili zaten parfüm konsantarsyonunda ağır olurdu biraz :-)

Açıklanan notalar biraz da işin show kısmı bence
          Parfümör bi notayı öyle farklı bir yorumla sunar ki ,nota listesinde olmadığı halde o notayı kokladığımıza yemin edebiliriz.
          Ne olursa olsun şişeli alacağım bir parfüm olacak

Yorum

• Pi-jeY
            Pi-jeY Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            kesinlikle katılıyorum nero'yu kokladığımda deri notasının olduğuna yemin edebiliridim ama açıklanan notalar arasında yok.Ben bu bu kombinasyondan kötü bir iş çıkacağını hiç sanmıyorum .

Orjinal yazı sahibi: murrjm View Post
          Açıklanan notalar biraz da işin show kısmı bence
          Parfümör bi notayı öyle farklı bir yorumla sunar ki ,nota listesinde olmadığı halde o notayı kokladığımıza yemin edebiliriz.
          Ne olursa olsun şişeli alacağım bir parfüm olacak
          Tabii ki... Piyasada, açıklanan notaları itibariyle eşsiz, ilgi çekici gözüküp de koklayınca Invictus gibi kokan çok parfümler gördük.

Umarım Costume National Homme'severleri memnun edecek bir iş ortaya çıkar. Karanfil baharatı, CNH'deki imza notalardan birisiydi. O yüzden klasik DNA'nın ruhu taşınacaksa açıklanan notalar arasında yer almasa da kendini hissettirecektir. Benimkisi olması yönünde bir temenni ve heyecan...
          Son Düzenleme Aryan; 12-09-20, 14:22. Tarafından yapıldı.

Yorum

Yine de çok iyi duruyor. Kaliteli olacağı kesin zaten. Klasik homme beğenerek kullanıyorum. Bunu da merakla bekliyorum.

Yorum

Daha Fragrantica'ya bile düşmemiş. Çok merak ettim bunu, tabi Türkiye'de kaç fiyat etiketiyle çıkar kimbilir...

Yorum

Costume national baya merak ettiğim, almakta ucu ucuna kaldığım bi parfümdü. Parfüm versiyonu çıkacağı iyi olmuş, direkt onu alırım

Yorum

bunu kullanan oldumu acaba

Yorum

Dün denedim ilk defa. Klasik homme’un daha derin, daha pürüzsüz ve bir tık daha tatlı hali gibi. Sanki niş versiyonu olmuş. Eskisini zaten çok seviyordum bunu daha çok sevdim .

Yorum

• samosbabos
                      samosbabos Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Merhaba hocam, instagramda bir Split sayfasında gördüm oradan şişeli aldım denedim. instagramda dekant Doktoru nicknameli bir sayfa var Ekrem bey, o da satılık dekantlarının listesine eklemişti, oradan da dekant alıp deneyebilirsiniz.

• Pi-jeY
                      Pi-jeY Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      samosbabos çok teşekkürler bilgi için.

• samosbabos
                      samosbabos Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Rica ederim hocam
                  İşleniyor...
                  X