Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Greenley - Parfums de Marly

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Greenley - Parfums de Marly

Click image for larger version  Name:	greenley.jpg Views:	0 Size:	49.9 KB ID:	175684

Fransız niş parfüm evi Parfums de Marly; Darley, Sedley gibi ferah parfümlerinin yanına yeni bir üye daha ekledi: Greenley.

Şuan satışta olan ve kokusu hakkında kullanıcı geri dönüş, yorumlarının gelmeye başladığı parfümün koku tarzını benzetme noktasında Elysium ve Aventus'un adının geçtiği gözlerden kaçmıyor. Koku bana özgünlük açısından pek umut vermeyip markanın da yine biraz genel beğeniye oynadığı izlenimini uyandırsa da tabii ki koklamadan net bir yorumda bulunmak doğru olmaz.

Greenley'ın notalarının yer aldığı koku profili ise şu şekilde:

Üst Notalar: Calabria Bergamotu, Mandalina, Yeşil Elma

Orta Notalar: Cashmeran, Pomarose, Menekşe, Sedir, Petitgrain

Alt Notalar: Meşe Yosunu, Misk, Amber Ağacı

Not: Pomarose, Givaudan tarafından patentlenen bir koku molekülüdür. Pomarose, elma, erik ve kuru üzüm nüansları ile güçlü bir meyveli gül kokusuna sahiptir.
    Son Düzenleme Aryan; 23-07-20, 14:02. Tarafından yapıldı.

Meyveli gül dikkatimi çekti merak ettim doğrusu.

Yorum

Dikkat çekici bir çalışma gibi duruyor, büyük ihtimal yazlık bir parfüm inşallah şu yazlık sağlam parfüm kıtlığında çare olur her yönüyle. Bu arada Pdm den gördüğüm en güzel şişe galiba renginden 🙃

Yorum

PDM emin adımlarla ilerliyor. Tamam çok bir yenilik katmıyor daha çok piyasaya oynuyor ve satacak parfümlerin peşinden gidiyor buna katılıyorum ama ticari bir firmadan da başka birşey bekleyemezsiniz. Şu anda piyasada tercih edilen ve tutulan bir akım var. Ya bu akıma uyacak ve para kazanaksınız yada bu rüzgarın tersine yelken açıp kahraman olmayı deneyeceksiniz. Sorunun cevabını zaten marka bu parfümle vermiş.

Yorum

Keşke kokuları da şişeleri kadar özgün olsaydı ama insan yine de merak etmiyor değil

Yorum

Umarız şişenin rengi kadar kokunun rengi de muhteşemdir...

Yorum

Denemek isterdim. Ayrıca ne güzel bir yeşil o şişenin rengi...

Yorum

Bu prfümün adı sutton değil miydi ben mi yanlış hatırlıyorum

Yorum

İşleniyor...
                X