Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Maison Francis Kurkdjian L'Homme À la Rose

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Maison Francis Kurkdjian L'Homme À la Rose

Click image for larger version

Name:	L'Homme À la Rose.jpg
Views:	511
Size:	27.0 KB
ID:	173237

MFK nın yeni parfümü mü desem yoksa flankeri mı desem bilemedim. L'Homme À la Rose daha önce bayanlara çıkan ve sevilen ferah tabanlı gül parfümü olan À la Rose'un erkek modeli tanıtılmış yani aslında bir flanker diyebiliriz.
    Karşımıza À la Rose dan daha farklı bir parfüm mü çıkacak veya aynı DNA'nın maskülen hali mi çıkacak bilemiyorum ama MFK yaptıysa iyi birşeyler olacağını biliyorum.

L'Homme À la Rose açıklanan notalar.

Gül
    Amberwood
    Labdanum
    Greyfurt
    Adaçayı

Parfümü deneyen birisinin yorumlarını türkçeye çevirerek aktarmış olayım: "Greyfurt ve Gülün başrolde olduğu ve birbirini gölgede bırakmadığı ve şimdiye kadar en güvenli bulduğum erkeksi gül parfümü.
    İleriye doğru greyfurt daha kalıcı, labdanum sayesinde greyfurtun keskin ve ekşiliği törpülenmiş.
    Benim görüşüm, bu parfüm başta eleştirilerin odağı olup sonrasında Grand Soir ve Gentle Fludity Silverden daha çok satış oranı yakalayacak.
    Biraz Roja Elysium Parfum Cologne yi andırsa da tamamen farklı bir dna ya sahip"

Deneyen arkadaş yorumları yukarıda son buldu, şahsen bayan versiyonunu severek kullandığım bu parfümün erkek versiyonundan da baya ümitliyim.

Yorum

İşleniyor...
    X