Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Carner Barcelona - Bestial colleciton

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Carner Barcelona - Bestial colleciton

Carner Barcelona markası 3 parfümden oluşan Bestial Collection adında yeni bir seri başlatmış.
    Parfümler extrait de parfum konsantrasyonunda ve genel olarak notaları ilgimi çekti.

Click image for larger version

Name:	375x500.60965.jpg
Views:	214
Size:	32.1 KB
ID:	164520
    -türk gülü , bulgar gülü , bergamot
    -osmantus , paçuli , tütsü
    -oud , labdanum , tütsü
    https://www.fragrantica.com/perfume/...ium-60965.html

Name:	375x500.60967.jpg
Views:	143
Size:	32.7 KB
ID:	164521
    -selvi , kara biber , betel biberi
    -portakal çiçeği , cypriol yağı ,akigalawood
    -deri , köknar , sandal ağacı
    https://www.fragrantica.com/perfume/...kon-60967.html

Name:	375x500.60966.jpg
Views:	153
Size:	30.3 KB
ID:	164522

-absinthe , fındık , bergamot
    -yasemin , ylang ylang , deri , karanfil
    -mür , opoponax , styrax , vanilya , civet
    https://www.fragrantica.com/perfume/...ino-60966.html

Ilgi cekici bir seriye benziyor. Carner bir ara patinaj donemine girmisti benim zevkime gore. Bir ara ulkemizde de bulunabilir olan parfumlerinin haricinde denedigim El born ve daha sonra cikarsigi Botafumeiro albenili ve kolay sevilebilir kokulardi. Ama Black serisindeki kokular bana cok da benzersiz gelmemisti. Merak ettigim bi markaydi ama zamanla ilgimi kaybettim. Hayat normale donerse bu seriyi deneme firsati bulurum belki bir gun. Felino ve Drakon ilgimi cekti. Belki yeni bi sayfa acariz

Yorum

Notalara bakılırsa güzel görünüyorlar. Bu marka zaten ilgimi çeken bir markaydı. Özellikle Volcano, Palo Santo ve El Born kokularıyla. Umarım bir gün bu markayı da bir splitte görürüz.

Yorum

Gönder gelsin Murat hocam, üçünden de şişeli istiyorum. Tam kör alışlık parfümler :-))

Yorum

• murrjm
          murrjm Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Bende de öyle bir his uyandırdı :-)

Orjinal yazı sahibi: KARALARIN_CEMAL View Post
        Gönder gelsin Murat hocam, üçünden de şişeli istiyorum. Tam kör alışlık parfümler :-))
        +1🙂

Yorum

Ben en son "Megalium" denedim. Bir ara Mustafa Hocam yapmıştı Carnel Barcelona splitini. D600 ve Cuirs muhteşemdi..zannedersem Cuirs baya bir Black Afghano'ya benziyordu. Hatta bundan birkaç sene önce Antalya'da yaşayan arkadaşa mutlaka Uzay'dan "Rima XI" almasını önermiştim; zannedersem 260 TL mi neydi fiyatı :-) İnsanın içini ısıtan bir havası vardı bu parfümlerin; kremamsı bir sönüklük vardı ama maalesef; hiçbir zaman tenimde örneğin bir Costume National'da ya da Amouage'larda olduğu gibi bir patlama yaşamadım..zannedersem tenimin kimyasalıyla çakıştı. Ama yine de denemek lazım :-)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: protectedsugar View Post
            Ben en son "Megalium" denedim. Bir ara Mustafa Hocam yapmıştı Carnel Barcelona splitini. D600 ve Cuirs muhteşemdi..zannedersem Cuirs baya bir Black Afghano'ya benziyordu. Hatta bundan birkaç sene önce Antalya'da yaşayan arkadaşa mutlaka Uzay'dan "Rima XI" almasını önermiştim; zannedersem 260 TL mi neydi fiyatı :-) İnsanın içini ısıtan bir havası vardı bu parfümlerin; kremamsı bir sönüklük vardı ama maalesef; hiçbir zaman tenimde örneğin bir Costume National'da ya da Amouage'larda olduğu gibi bir patlama yaşamadım..zannedersem tenimin kimyasalıyla çakıştı. Ama yine de denemek lazım :-)
            Aynen.. Bence hiçbir Carner Barcelona şişesi denemeden alınmamalı (koleksiyoner değilseniz yani). Benim çok şey beklediğim Black serisi bile ehh işteydi. Performansları garip bir şekilde bir yerden sonra çakılıyor çoğunun. Birkaç parfümü ortalamayı ayakta tutuyor gibi. Bu seri son umudum

Yorum

Cuirs el born çok başarılı gerçekten rima xı benim çok sevdiğim sakızımsı bir kokusu var ama 25 fısla bile güzel yada kötü bir reaksiyon alamadım 😀 25 fıs diyerek abartmadım gerçekten o kadar sıktım ama yetmedi 😀 d600 ü dekant olarak aldım koku olarak güzel ama performans bununda yerlerde aslında fiyatları birazdaha uygun olsa koku olarak çok beğendiklerim oldu benim, özellikle dediğiniz gibi 260 tlye falan satıldıysa bir dönem şuan 500 lira falan bile olsa kaçmazdı, ben freeshoptan bile bu dediğinizin üç katına aldım fiyatları fazla yüksek attıgınız taş ürküttüğünüz kuşa değmiyor maalesef

Yorum

Felino olsa olsa koleksiyonda olabilir. Bestium ud gül kombinasyonu gibi duruyor buradan. Drakonda ise sevmediğim notalar gördüm, yükselemedim. Palo santo ve el born en bilinen kokularıdır. 1 de 2020de mavi şişeli yeni seri çıkartmış oradaki kokuları daha beğendim.

Yorum

İşleniyor...
                X