Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Amouage - Code: "Overpainting"

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Amouage - Code: "Overpainting"

Amouage'ın resmi Instagram sayfasında iki gün önce Mayıs ayında piyasaya yeni parfüm çıkarılacağı duyurulmuş. İsmi belli değilmiş ama kod adı "overpainting" olarak belirtilmiş. Görüntünün rengi ve desen birleşince aklımda nedense direk Interlude canlandı ama tabiki de bambaşka bir parfüm olacaktır. Belki Amouage'ın hiç tarzı olmayan sucul tarzda bir şeydir bilemiyorum ama şimdiden merak ettim yeni parfümlerini

Click image for larger version

Name:	IMG_6774.jpg
Views:	376
Size:	140.7 KB
ID:	156443

amajları ne bunların bekleyelim görelim

Yorum

Kelebek olmuş bahar aylarını temsilen

Yorum

Sucul bir parfüm olacağını sanmıyorum. Bir çok denemesi var Amouage'ın bu yönde. Bence fabrika ayarlarına geri dönüp kendisi ile özdeşleşmiş tarzda bir parfüm çıkartacaktır. Umarım...

Yorum

https://www.trademarkia.com/company-...50617-page-1-2

İnternette gezinirken şöyle bir şeye denk geldim. "First Night" ismine marka tarafından 2018 yılında patent alınmış. Belki çıkacak olan yeni parfüm budur

Yorum

Bir atom bombası daha geliyor sanırım. Markanın Opus V dışında kullanabildiğim kokusu yok .

Yorum

• UmutAras
              UmutAras Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Abi Overture normalde global satışı olan bir ürün değil Harrodsa özel çıkarıldı onun için diğer parfümler gibi çok piyasada olan bir parfüm değil bu tarz Exclusive çıkan parfümler hem ulaşılabilirlik hemde fiyattan dolayı çok satılmıyor ama Overture global satışa diğer Amouagelara yakın bir fiyatla çıktığında çok fazla satılacağını düşünüyorum

• xPixa
              xPixa Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Aynen henüz Overture hakkında satış anlamında başarılı ya da başarısız demek erken olur. Global olarak satılmaya başlandığında belli olacak işin rengi

• Marmaris büfe
              Marmaris büfe Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Amouge muhakkak herkez ulaştığı zaman satışlar yükselecek, fakat kullanacak kitle belli ve onlarda parfüme ulaştılar methiyeler düzelecek bir eser ben göremediğim için bu sonuca vardım. Markada geri dönüşleri yakından takip ediyordur. Hep bir şeyler ya eksik ya fazla

Name:	IMG_7411.jpg
Views:	335
Size:	90.4 KB
ID:	163143

Yeni parfüm Interlude Man'in bir flanker'ı olacakmış. Amouage resmi Instagram hesabında paylaşmış. Hem heyecanlıyım hem de şaşkınım. Heyecanlıyım çünkü Interlude sever biri olarak yeni versiyon nasıl olacak aşırı merak ediyorum. Şaşkınım çünkü Amouage galiba ilk defa var olan parfümüne bir flanker çıkarıyor.

Ekli Dosyalar

Yorum

Hem interlude hem iris. İlginç. Ben de amouage markası ilk defa bir flanker çıkaracak diye biliyorum. Sanırım daha önce yeni parfüm olarak duyurduğu ama adını vermediği parfümü bu olsa gerek.

Yorum

İlginçmiş, bekleyelim bakalım.

Yorum

Name:	Ekran Resmi 2020-05-04 06.31.55.png
Views:	212
Size:	817.0 KB
ID:	163261

Christopher Chong sonrası Amouage'da kaptan köşküne oturan Renaud Salmon tarafından yabancı bir forumda paylaşılan bu post bence parfümün nasıl olacağını açık bir şekilde göstermiş. Parfümün ismi 1926 yılında Georgia O'Keeffe tarafından yapılan "Black Iris" isimli tablodan geliyormuş. Parfümdeki burun orijinal Interlude Man'i de oluşturan Pierre Negrin yine. Bu yeni versiyonda oregano ve biberiye notaları yumuşatılmış ve vanilyalı tatlılık (Interlude Man'in neresinde vanilyalı bir tatlılık var ?!) yerini süsen kökünün (orris) yağlı kremsiliğine bırakacakmış. Ayrıca Interlude DNA'sında yer alan genel odunsuluk bu yeni versiyonda daha çabuk ön plana çıkacakmış. Bu yeni versiyondaki asıl amaç parfümü kuru ya da dumansı yapmak değilmiş. İlk batch tamamlanmış ve Haziran ya da Temmuz gibi ilk şişeler raflardaki yerini alacakmış. Ayrıca Renaud Overture ve Rose Incense parfümleri ile oldukça olumlu geri dönüşler aldıklarını belirterek bundan sonraki dönemde firmanın fabrika ayarlarına geri döneceklerini de belirtmiş. Bu da demek oluyor ki firma da son 5 yıldaki başarısızlığı kabul etmiş
                  Ekli Dosyalar

Yorum

Bilgi için teşekkürler Süsen kökü nasıl bir hava katacak görmek lazım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xPixa View Post

Name:	Ekran Resmi 2020-05-04 06.31.55.png
Views:	212
Size:	817.0 KB
ID:	163261

...olumlu geri dönüşler aldıklarını belirterek bundan sonraki dönemde firmanın fabrika ayarlarına geri döneceklerini de belirtmiş. Bu da demek oluyor ki firma da son 5 yıldaki başarısızlığı kabul etmiş
                      Amouage'ı Amouage olduğu için sevenler var. Yenilikçi denemeler için değil. Fabrika ayarlarında çıkacak parfümler markayı bence tekrar öne çıkaracaktır. İlla yenilik yapılacaksa markanın Dna sı üzerinden bir takım nüanslarla yapılmalıydı. Christopher bence burada hata yaptı. Piyasaya imrenmek değil özüne yönelmek başarıyı getirecekti.
                      estefanyen

Yorum

• xPixa
                        xPixa Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Aynen katılıyorum. Amouage'ın o kendine has oryantal zemini üzerine batılı nüanslar ile yeni bir şeyler denemek daha cazip sanki. Gerçi hoş son 5 yılda baharlık ya da yazlık çıkanlar içerisinde Beach Hut bence çok başarılı ama Portrayal, Sunshine, Imitation ve Bracken sınıfta kalanlardan. Kışlıklar için bir şey diyemeyeceğim çünkü Opus X, XI ve Myths'i denemedim. Figment'i denemiştim, o da uçlarda bir kokuydu diye hatırlıyorum.

• ali
                        ali Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Beachhut dışında pek bir şey yok bence de. Beachhut gerçekten güzel. Kazara iyi olmuş gibi diğer yenilerin arasında

• ali
                        ali Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Gerçi Overture'da çok beğendim

split olsa da kapsak bi black iris

Yorum

Hemen Almam Lazım Amouage Ların Yeri Başka Bende.Diğerleri Olmasada Olur.😊

Yorum

İşleniyor...
                        X