Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Pekji ''untitled''

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Pekji ''untitled''

aldığım haberlere göre Ömer İpekçi limitli üretim olacak şekilde yeni bir parfüm duyurusu yaptı. Şu an için sadece avustralya da olacağını söyledi. parfüm hakkında net bir bilgiye ulaşamadık..

Ben biraz daha net bilgi vereyim.
    Parfumun satis fiyati 333 USD. Sise boyutunu bilmiyorum ama sanirim 50ml ve 99 sise limitli.
    Fikir vermesi acisindan aciklanan notalari ise: Carnation absolute, Turkish rose, Aged Indian Oud, Pepper, Rubber, Smoke, Musk, Sandalwood, Cinnamon, Immortelle, Vanilla, Soil, Glue, Styrallylacetate.

Yorum

hmmm. yine bir ömer ipekçi yorumu desenize. Kauçuk, duman, tutkal ve toprak. ilginç duruyor. fiyatı da iyiymiş

Yorum

Ben de biraz daha netleştireyim

Parfümün satışı hali hazırda yapılıyor, sadece Pekji üzerinden direkt olarak satış yapılıyordu, şimdi birkaç yere de sayılı adet gönderiliyor. Olay ondan ibaret. Bazı kaynaklardan aldığım bilgilere göre de derili dumanlı eski kafa, şakası olmayan bir çalışma. Ve evet, şişe boyutu 50 ml.

Yorum

evet şimdi ilk ağızdan bilgileri aldım bende . dediğiniz gibi

Yorum

İlk ağızdan iki bilgi ; Ömer beye ve pekjinin resmi instagram hesabına parfümü nasıl deneyebiliriz diye sordum, Ömer beyin verdiği cevap '' Kadıköy atölyeye gelip deneyebilirsiniz'' oldu.
            Resmi sitede verilen cevap ise 'ellerinde 3ml sample olduğu ve 25 dolar ya da 150 TL karşılığında size ulaştırabiliriz' oldu

Yorum

İşleniyor...
            X