Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Guilty Eau de Parfum Pour Homme - Gucci

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Guilty Eau de Parfum Pour Homme - Gucci

Click image for larger version  Name:	613748_99999_0099_002_100_0000_Light-Eau-de-parfum-Gucci-Guilty-Pour-Homme-90ml.jpg Views:	0 Size:	57.8 KB ID:	155310

Gucci, Alessandro Michele dönemi işlerine bir yenisini ekliyor.70'li yıllardan ilhamını alarak Guilty'i yeniden yorumlamış ve eau de parfum olarak sunuyor.
    Guilty serisine yeni bir yüz akı olur umarım.

- gül, acı biber, balsamik sirke, tuz
    - lavanta, portakal çiçeği, neroli
    - patchouli,sedir ağacı

https://www.fragrantica.com/perfume/...fum-59987.html
    Son Düzenleme murrjm; 09-03-20, 18:53. Tarafından yapıldı.

Gucci flankerları ve özellikle Guilty serisi flankerları birbirinden bağımsız parfümler oluyor. Yani EDT den EDP ye geçiş gibi basit bir olay anlaşılmaması gerekiyor. Bu genellikle böyle oldu sanırım bu parfümde de bizi farklı bir iş bekliyor olacak.

Yorum

• murrjm
      murrjm Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Klasik Guilty ile Absolute arasındaki farkı düşündükçe daha bir umutlanıyorum ben de 🙏🏻

Notalara bakılırsa portakal çiçeği ve nerolinin durumuna göre parfüm yön değiştirecek gibi. Kolonya havasında kullanılırsa baya maskülen olabilir.

Yorum

Balzamik Sirke notası da açıklanmış. Baya baya ilginç bir parfüm gelecek belli oldu

Yorum

Üst notalara baktığımda sanki, roma da bir kafeye oturmuş, masama gelen bir salataya bakıyorum gibi hissettim kendimi. Balsamik sirke, tuz, acı şili biberi, lavanta . ve çiçekler. bu düşünceyi veren de, kullanılan çiçeklerin hep yenilebilir çiçekler olması. Gelsin bi koklayalım. Bayağı farklı bir kompozisyon olacağı kesin eğer üst notalar uzun süre durursa.

Yorum

İşleniyor...
        X