Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Polo - Supreme Cashmere

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Polo - Supreme Cashmere

Click image for larger version  Name:	Polo Supreme Cashmere.jpg Views:	1 Size:	53.9 KB ID:	15136

Polo bu supreme işini iyice sevmişe benziyor. Supreme oud ve Supreme Leatherin yeni kardeşi Supreme Cashmere karşınızda. Parfümörü bende oldukça heyecan yarattı. Qourum, Polo Green, Eternity, Jasmin Noir gibi işlere imza atmiş Carlos Benaim. Çok yakında raflardaki yerini alacak bizede koklamak düşecek. Özellikle belirteyim bu seri çok göz ardı ediliyor ama çok başarılı işler.
    Açıklanan notalar oldukça kısıtlı ama yinede yazmakta fayda var fikir sahibi olunabilir

Açılış Notaları
    Bergamot
    Kakule

Orta Notalar
    Tütsü
    Mür

Kapanış Notaları
    Orris
    Cashmeran

Bir marka bir insanın hiç mi ilgisini çekmez yahu😊

SM-N7505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: şerif23 View Post
      Bir marka bir insanın hiç mi ilgisini çekmez yahu😊

SM-N7505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
      Hocam dikkat çekmemesinin tek bir sebebi var o da Pahalı olmaması, kaliteli esanslar kulanılsa fiyat artardı . 500 - 600 TL olsun spliti yapılsın diye istekler başlar bence. Koku kalitesi o kadar da yabana atılacak kokular değil fiyatlarına göre supreme oud ve supreme leather, Şişeli alınır mı o tartışılır

Yorum

Notalar iştahımı kabarttı. Bence oud ve leatherdan sonra güzel bir iş geliyor.

Yorum

Ben oud ve leatherdan sonra kesin supreme amber veya supreme tobacco bekliyordum Polo ters köşe yaptı.Notalar fena değil bakacağız..

Yorum

Merak etmeye başladım. kısa zaman içerisinde deneme listesinde

Yorum

Özellikle orta ve dip notalar çok iyi. Ama tabi nasıl kullanıldıkları ve içerik kalitesi de önemli. Umarım beklentimin üstünde olur.

Yorum

Supreme oud bende hayal kırıklığı yaratmıştı leather ı denemek istiyordum ama hakkında iyi şeyler duymayınca da isteğim kaçtı açıkçası

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

Supreme leather denemedim ama supreme oud en tiksindiğim oud kokularından birisi olmuştu, inanılmaz sentetik bir oud kullanımı vardı yanlış hatırlamıyorsam. Aynı fiyatta başarılı bir oud olarak versace oud noiri tavsiye ederim. Bundan da pek bir beklentim yok açıkcası.

Yorum

Notalar güzel cici bici açıklanıyor ama evet sentetik bir ürün çıkarsa, bazen bu karışımlar facia ile sonuçlanabiliyor. Yine de önyargıdan uzak durup bekleyip görmek lazım.
                    http://www.fragrantica.com/member/761777/

Yorum

İşleniyor...
                    X