Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Byredo - Sellıer Extrait De Parfum

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Byredo - Sellıer Extrait De Parfum

Click image for larger version

Name:	EAB1DE38-D3A8-4D90-972B-C27AD0E71F1D.jpeg
Views:	251
Size:	27.8 KB
ID:	147038

Notalar;

Üst Notalar;Kaşmir,Siyah Çay

Orta Notalar;Deri,Tütün Yaprağı

Alt Notalar;Huş Ağacı,Oakmoss

Byredonun bu extrait serisi nasıl acaba fikri olan var mı

Yorum

İçerisindeki sıvının rengine bakılırsa sanki 3 gün kalıcı gibi duruyor ama Byredo bu denemek lazım.

Yorum

Parfümün rengi gerçekten iç ısıtan cinsten. Fakat fiyatı 240 euro olarak gözüküyor internet sitelerinde. Zaten markaya da oldukça antipatiğim, Beymen'e falan gelirse yolum düştüğünde sadece dener geçerim.

Yorum

Icerige aldanmayin, parfumleri marka marka degerlendirin. Bir dost

Yorum

• protectedsugar
            protectedsugar Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Rengi ve notaları değil...koklamak da lazım tabii ki :-) Ama rengi ve notaları yine de muhteşem :-)

• cantona8
            cantona8 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Tam tersine rengi ve notalari enfes gorunuyor zaten Muaz hocam ona bir lafim yok zaten. Ama tecrubelerim bana marka bazinda degerlendirmek gerektigini söylüyor. Arkasina sığınabileceğim en guclu on yargim budur parfum dunyasinda diger on yargilarimdan tamamen arindim, şişe, renk, reklam, o, bu... basit siseden saglam koku cikacak diye bir kaide yoktur mesela. Tam tersi siseden daha basit de cikabilir cunku. Cok albenili bir renk sividan enteresan biseyler cikmayabiliyor. Keza tam tersini de cok gördüm. Ama sektirmedigim bir sey var ise o da "saglam (bana gore) bir parfumu olmayan markadan pek bir sey vaadeden parfum cikmiyor" tezi. Byredo konusunda yanilmayi cok isterim bu noktada.

• protectedsugar
            protectedsugar Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Aynen öyle..katılıyorum dediklerine Mustafa Hocam.
        İşleniyor...
        X