Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Chloe Nomade Absolu de Parfum

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Chloe Nomade Absolu de Parfum

Click image for larger version

Name:	Chloe nomade absolu parfum.jpg
Views:	938
Size:	36.0 KB
ID:	144802

Chole bayanlar tarafından bir hayli sevilen bir marka. Gerek Signature olsun gereksede Love olsun sadık kullanıcısı bir hayli fazla. Geçtiğimiz aylarda Love isimi parfümünün üretimini sonlandırarak sevenlerini bir hayli üzmüştü. Sanırım Love'ın kaldırılması Nomade isimli parfümünü biraz daha ön plana çıkartıp yönlendirmekti. Çünkü istenilen satış rakamlarına ulaşamamış ve pek fazla rağbet görmemişti. Şimdi Nomade serisine bir hamle daha gelmiş Nomade Absolu de Parfum. Bakalım Nomade serisinin satışlarına katkıda bulunacak mı başarısızlığı bir nebze olsun örtecek mi hep beraber göreceğiz.

Klasik Nomade'in de parfümörü olan Quentin Bisch tarafından tasarlanmış.

Chole Nomade Absolu de Parfum açıklanan notalar.

Top notes: Mirabelle plum
    Heart: oak moss, davana
    Base: sandalwood, musk

Elinize sağlık. Benim fikrim, Chloe'nin çok fazla sayıda sadık kullanıcısı olduğu için, ve yeni parfümleri tutmadığı için, Love Edp'yi tekrar piyasaya çıkaracağı yönünde. Ya da umudum bu :-)

Yorum

• Libra
      Libra Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Keşke🙏🏻

Bu parfüm çok güzel hanımlar... Davana; tatlı yeşilimsi bir bitki imiş cidden ilk kez nomade absoluda rastladım... Yeşil ama yormayacak bir tatlılık katmış; orijinali favorim değil fakat bu enfes ve ‘göçebe’ isminin hakkını veriyor mirabelle ile, dekantım bitince yaz için şişeli almayı planladıklarımdan...

Yorum

İşleniyor...
    X