Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Le Labo Baie 19

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Le Labo Baie 19

Click image for larger version  Name:	Le Labo Baie 19 1.jpg Views:	0 Size:	50.7 KB ID:	138387

Le Labonun 3 senelik bir aradan sonra klasik serisine çıkarttığı ilk parfüm Baie 19. Kendi içerisinde belli bir kalite standartı olan her zaman özgün işlere imza atmış ve eleştirmenler tarafından da bir çok parfümüne olumlu yorum almış bir marka Le Labo. Ulaşması ülkemiz açısından bir hayli zor olan markanın bu işini de heyecanla bekleyeceğiz. Yalnız notalarından anladığım kadarıyla Chanel Bleu ve Dior Sauvage tarzında bir parfüm gelecekmiş gibi.

Bir babayiğit distribütör çıksa da getirse şu markayı ne iyi olur. Galon galon split yaparız

Le Labo Baie 19 Açıklanan notalar.

Ardıç
    Paçuli
    Ozonik notalar
    Yeşil Notalar
    Misk Ambroxan

Bir kokusunu bile deneyemedik ki, kaldı öyle.

Yorum

Evet, ne güzel olur gelse
      estefanyen

Yorum

Aslında fiyatları çok da uygun olmuyor 100lük şişeler için ama eskiden olduğu gibi flakonları hala var ise spliti epey keyifli olur. Ben birkaç kez düşündüm yurtdışı splitlere dahil edip etmemeyi ama fiyattan sebep yanaşmamıştım.

Yorum

Oldukça merak ettiğim markaların başında geliyor Le Labo. Ayrıca parfüm isimlerinin sonunda yer alan sayılar neyi temsil ediyor acaba ?

Yorum

İşleniyor...
          X