Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Terenzi'den Yeni Koleksiyon

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Terenzi'den Yeni Koleksiyon

Terenzi kardeşler en iyi olduğu yöne; pazarlama stratejisine ağırlık veriyor.

Journey To Atlantic serisi adı altında kayıp kıta Atlantis'e bir gönderme yapan marka ilk etapta bu koleksiyona ait ATLANTIDE, TELEA, POGGIA, CUBIA, ORZA isimli parfümlerini fuarda sergiledi. Parfümlerin kokusundan çok sunumları oldukça dikkat çekeceğe benziyor. Casanova'dan bildiğimiz ışıklı kutu geliştirilmiş ve ışıkla beraber bu sefer içi kum ve su dolu bir kavanoz var. Kayıp Atlantis'in kayıp parfümleri... İçi su dolu kavanozdan üzeri deniz yıldızıyla süslenmiş parfüm şişesini çıkarmak oldukça değişik bir şey olmuş.

Click image for larger version

Name:	atlantic.jpg
Views:	305
Size:	100.2 KB
ID:	137352
    Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	295
Size:	305.4 KB
ID:	137353
    Ekli Dosyalar
    estefanyen

Lüks tüketim para avcıları iş başında!

Yorum

Valla ben beğendim bu markadan hiç parfümünüz olmayacak böyle dışardan izleyeceksiniz o zaman çok keyifli

Yorum

Şu kapağın üstündeki yaratık, ahtapottan ziyâde bizim kasap Metin'de satılan kuyruk yağına benziyor :-))

Yorum

• cantona8
          cantona8 Yorumladı
          Yorumu düzenleme

Eşşeğe altın semer vurmuşlar eşşek yine aynı eşşek Şimdiden acaba hangi niş kokuların benzerleridir diye düşünmeden edemiyorum

Yorum

Aslında bakıldığı zaman konsept ve sunum son derece başarılı. Hatta bu zamana kadar gördüğüm en başarılı ve yaratıcı sunum diyebilirim. Ama bizim için sunumdun ve konseptten ziyade içindeki sıvılar olduğundan bekleyip görmekte yarar var. Terenzi bu sağı solu belli olmuyor bazen çok çok iyi bir parfüm çıkartırken bazen son derece saçmalayabiliyor. Dali bıyıklarının hatırına deneyeceğim

Yorum

Bunlar görsele bu kadar özen göstermişse kesin kokular çok iyi değildir kandırmaya çalışıyorlar kız istemeye gidenlere küçüğünü gösterip büyüğünü verme muhabbeti gibi

Yorum

Fragrantica'da ve facebook'ta tanıtımlar başlamış.. Sunum efsane bence..

Yorum

yani terenzi neden bu kadar kötü eleştiri alıyor anlamış değilim. Hangi kokusu hangi parfümlerin benzerleri bunu da merak ediyorum URSA ile kilian straight to heaven ile benziyor deniliyor başlangıcı harici ben benzetemedim ki klian dan daha başarılı Nero ile Black Afgano yu benzetiyorlar bence 2 3 gömlek üstün Nero performans ve koku güzeliği olarak kısacası ben anlam veremiyorum bu kadar ağır eleştiri almasına . Biri açıklarsa ikna olabilirim tabiki Kirke ve Casanova parfümlerine hiç değinmedim bile

Yorum

İşleniyor...
                X