Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Dolce and Gabanna K

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Dolce and Gabanna K

Dolce&Gabanna'nin sir gibi sakladigi parfum gun yuzunu cikmaya basladi. satisina bu ay icinde baslanacak olan parfumun Aventus'a gozkirpdigi ama daha cok ysl y'ye benzedigi belirtiliyor.Detaylar yakinda belirecektir.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne Aventusmuş cidden neredeyse 10 yıldır benzerlerinin piyasaya sürülmesinin ardı arkası kesilmedi. Her sene 5-6 tane Aventus benzeri koku çıkıyor.

Yorum

Herkesin beğenebileceği hoş bir kokuya sahip fakat kalıcılık açısından ciddi sorunları var diye biliyorum.

Yorum

Bu parfümün muscent versiyonu orijinalinden daha yoğun ve kalıcı. Bu parfüme başlarda burun kıvırıyordum (yapa yapa bunu mu yaptı gibisinden) artık fena gelmiyor. Yoğun bir bitkisel saldırıda. Vintage efekti o bitkilerden ardıç/lavanta/lavanta/ıtırdan geliyor. Bununla birlikte sitruslar hissediliyor. Bu kadar disslike verilmesine gerek olmayan genel beğeniye uygun 1 parfüm. Ancak şişesi bana Arapsı geliyor o taçla 👑 yani.

Yorum

Muscent versiyonu daha iyi. Bu parfümü seviyorum ortalamanın üzerinde güzel bir parfüm, tavsiye ederim. Fresh ve bitkisel vintage. Nadir sevdiğim vintagelerden .
          Deneyin göreceksiniz

Yorum

İşleniyor...
          X