Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfums De Marly Kalan

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Parfums De Marly Kalan

Click image for larger version  Name:	Parfums de marly kalan.jpg Views:	3291 Size:	25.1 KB ID:	132791

Fransız niche parfüm üreticisi Parfums De Marly'den yeni parfüm KALAN.

Parfüm her ne kadar unisex olarak belirtilmiş olsada notalardan bence buram buram maskülenlik akıyor. sınıf olarak Baharatlı oriental olarak tanımlanmış ama bir şiprede olması gereken herşey var.

Kırmızı ateş tuğlası rengiyle şişe oldukça cezbedici. Ben oldukça meraklandım. Baya sağlam bir parfüm geliyor gibi. Bakalım ilereyen zamanlarda hep beraber göreceğiz.

Parfums De Marly Kalan. Açıklanan Notalar.

Kan Portakalı
    Karabiber
    Baharatlar
    Lavanta
    Portakal Çiçeği
    Sandal ağacı
    Meşe yosunu
    Odunsu Notalar
    Amber
    Tonka

Şişesinin rengiyle oldukça uyumlu bir parfüm Kalan. Tamamen kırmızıyı çağırıştıran bir koku profiline sahip. Bu kırmızı aklımızda sexi bir kırmızı olarak gelmesin daha çok alevin ve onun sıcaklığının kırmızısı. Kor ateşin rengi. Parfümde özellikle pembe biber ve diğer sıcak baharatlar başrolde. Kan portakalının buruk ama enerjik havası parfüme oldukça pozitif bir hava vermiş. Parfüm oldukça enerjik ama sportif değil, Harman kalitesini ve kompozisyonunu ben beğendim. Percival ve Sedley gibi istenileni veremeyen 2 parfümden sonra başarılı bir çıkartmış PDM. Parfüm Kalıcılığı ve farkedilirliği de bir hayli yüksek. Genel beğeniye son derece uygun, geri dönüşleri olumlu.. Orto Parisi Terroni denediyseniz daha önce, onun daha parlatılmış hali olarak düşünebilirsiniz.
    Son Düzenleme matrai; 23-10-19, 12:15. Tarafından yapıldı.

Parfümün ismi acaba direk bizim dilimizden geriye kalan'dan falan mı geliyor yoksa başka bir şey mi merak ettim doğrusu

Yorum

• Rayiha
      Rayiha Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Bana da Tunceli - Kalan'ı çağrıştırdı.

• Medea
      Medea Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Fransa'da faaliyet gösteren Aga Khan ekürisine ait, 2005 doğumlu bir safkan İngiliz yarış atı. PDM hep yarış atı isimleri kullanıyor.

Bu gün elime geçen performans canavarı parfüm

Yorum

• xPixa
      xPixa Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Bir yorum alsak sizden hocam kokusu hakkında

Su an kendisi ile 4 fis ile 1 saat geçirmiş bulunmaktayım hocam açılışı kan portakalı ve karabiber hakim böyle unisex yazmışlar ama bence kesinlikle degil aşırı erkeksi kokan bir parfüm genel olarak baharatlar üzerine kurulmuş kıs icin çok ideal bir koku gibi geldi bide ben hic bir parfümü benzetemedim taRzi farklı değişik bir yapısı var hocam

Yorum

• xPixa
      xPixa Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Teşekkürler hocam yorum için. Beymen’e falan geldiğinde gidip bir test edeyim ben de kokusunu

Denemenizi tavsiye ederim hocam

Yorum

Şişesinin rengiyle oldukça uyumlu bir parfüm Kalan. Tamamen kırmızıyı çağırıştıran bir koku profiline sahip. Bu kırmızı aklımızda sexi bir kırmızı olarak gelmesin daha çok alevin ve onun sıcaklığının kırmızısı. Kor ateşin rengi. Parfümde özellikle pembe biber ve diğer sıcak baharatlar başrolde. Kan portakalının buruk ama enerjik havası parfüme oldukça pozitif bir hava vermiş. Parfüm oldukça enerjik ama sportif değil, Harman kalitesini ve kompozisyonunu ben beğendim. Percival ve Sedley gibi istenileni veremeyen 2 parfümden sonra başarılı bir çıkartmış PDM. Parfüm Kalıcılığı ve farkedilirliği de bir hayli yüksek. Genel beğeniye son derece uygun, geri dönüşleri olumlu.. Orto Parisi Terroni denediyseniz daha önce, onun daha parlatılmış hali olarak düşünebilirsiniz.
      Son Düzenleme matrai; 23-10-19, 12:15. Tarafından yapıldı.

Yorum

• ntmm22
        ntmm22 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Altuğ hocam gideyimde bir daha koklayayım bari
        kalandan bana kalan tek şey pembe biber bolbol biberli bir koku genel begeniye bence uzak açılışının baccarata benzediği söyleniyordu bence kapanışı kalın bir baccarat onun dışında baccaratlada alakası yok. ilk iki üç saat sonrasında tende kalan koku daha güzel, farkedilirlik iyi kalıcılık orta üstü buldum bende.

Açıkçası benimde denediğim ve çok memnun kalmadığım bir parfüm sentetik bir yapıya sahip diye hatırlıyorum

Yorum

İşleniyor...
      X