Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Guerlain - Mon Guerlain Eau de Parfum Intense

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Guerlain - Mon Guerlain Eau de Parfum Intense

Click image for larger version

Name:	monintense.jpg
Views:	1687
Size:	63.1 KB
ID:	132402

Thierry Wasser ve Delphine Jelk 5. flanker'ı gönderiyor. Nota diziliminde pek değişiklik yok.
    Bu da herhalde Le Petite Robe Noir gibi bi' şey olacak...

Milyonlarca Mon Guerlain!

Notalar;

Açılış; Lavanta, mandalina ve bergamot
    Ortalar; Süsen, gül, yasemin ve vanilya
    Kapanış; Paçuli, benzoin, meyan, tonka fasülyesi ve sandal ağacı
    - Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Mon Guerlain' ı severim.
    Intense'leri de her zaman merak etmişimdir.

Yorum

Mon Guerlain zaten ağır, bunu tahmin edemiyorum.

Yorum

Mon Guerlain bana kalırsa Guerlain koleksiyonun en güzel kadın parfümü. Bunu bir erkek gözüyle söyleyebilirim. Guerlain intense versiyonları her zaman heyecan yaratan çalışmalar olmuştur. Guerlain Mon İntense de bu heyecan verici versiyonlar kervanına katılacaktır

Yorum

Ailenin evlatlık kızı Bloom of Rose'u seviyorum ben, onun dışındakiler fazla tatlı ve baygın geliyor bana. Rose'un yanında verdikleri minyatür MG'yi arada deniyorum, bu kadar seveni olan parfümde ben neyi kaçırıyorum diye, yok, olmuyor

Intense ise hepsinden baskın olacak gibi duruyor. Vanilya, tonka, meyan, benzoin ve yanında paçuli ile sandal. Üstüne bolca çiçek. Keşke bu kadar flanker'ın içinde lavantası yoğun ve ferah, tatlılığı kararında bir tane olabilseydi.

Yorum

Mon guerlain lavanta ve vanilya notalarının ustalıkla harmanlandığı , olağanüstü çekiciliğe sahip bir koku...parfümeride testerdan deneyerek parfümü tam anlayamamıştım...ama alıp tüm gün giyince nasıl bir parfüm olduğunu hissettirdi bana...

Yorum

Bugün denedim.Güzel ama biraz ağır buldum açıkçası.Klasiğini tercih ederim.Tenimde bir süre geçtikten sonra koyu,baharatlı,biraz beni bunaltan bir kokuya dönüştü.Bu tip kokuları artık eskisi kadar rahat kullanamıyorum.

Yorum

Intense versiyonlar beni şaşırtmaya devam ediyor. Orijinali cildimde yarı ömrünü tamalayamadan yıkanıp çıkarılacak kadar dayanılmaz gelirken, Intense'i daha lavantalı, tatlılığı dengelenmiş ve ferah buldum. Kendime "bi dur" diyemezsem eve benimle gelme tehlikesine sahip

Ek: Yukarıdaki yorumumu okudum da şimdi, başka birşey dilesem olacakmış!

Yorum

Intense olmayan versiyonunu bu hafta dekant olarak edindim ve sürekli elim bu kokuya gidiyor. Uzun zaman sonra yeni jenerasyon bir parfümü ilk defa bu kadar beğendim. Performansı ise tam ayarında. Ne çok boğuyor ne de üzüyor. Kesinlikle unisex kullanıma tam uygun bir parfüm.

Yorum

Mon son yıllarda çıkmış en iyi bayan parfümlerinden. İntense versiyonu umarım yumuşatılıp törpülenir.

Yorum

Merak ediyore! Sephora’da bu versiyonu daha çok övmüşlerdi de denemek kısmet olmadı:-)

Yorum

İşleniyor...
                      X