Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Amouage Overture

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Amouage Overture

Click image for larger version  Name:	94058160-7C07-4C9D-8ED5-06D4DA8912A6.jpeg Views:	1 Size:	160.0 KB ID:	130790

Geçen aylarda hlttmz arkadaşımız Portroyal başlığında da dipnot olarak belirtmişti Overture ve First Night ile ilgili Amouage ın 2018 yılı içinde tescil yaptırdığını.

işte onlardan biri olan Overture gün yüzüne çıktı. Amouage’ın instagram sayfasında paylaşılmış. İşin kötü yanı Harrods exclusive olarak çıkacak olması. kim bilir belki bir gün karşılaşırız.

Parfümün 17 Temmuz’dan itibaren Harrods mağazalarında satışa sunulacağı belirtilmiş. İçerik bilgisi şu an için mevcut değil.

Buzlu cam şişe inanılmaz güzel olmuş yalnız görsel açıdan.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
      Click image for larger version Name:	94058160-7C07-4C9D-8ED5-06D4DA8912A6.jpeg Views:	1 Size:	160.0 KB ID:	130790

..............kim bilir belki bir gün karşılaşırız..................
      Uzayexclusive

oyeeee

Yorum

Rose Incense de selfridges mağazasına özel geldi, farklı bir pazarlama yolu mu izliyorlar acaba

Yorum

şişe çok güzel.....

Yorum

Yorum

Açıklanan notaları;Konyak,Mür,Sandal Ağacı

Yorum

Amouage ve üç nota...! İnsanlık şahit olsun buna.
                - Stop the car...
                - What ?!
                - Stop the fuckin' car!

Yorum

• ali
                  ali Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Christopher 'dan sonra, sanırım, değişik şeyler göreceğiz

• Lagerfeld
                  Lagerfeld Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  ali Buzlu cam kimin fikriyse noktayı koymuş zaten Ali. Konyak ve sandalla tüm güdülerimi de harekete geçirdiler. Neyin peşindeler anlamadım.

Açıkçası Amouage ile çok bir samimiyetimin olmamasına rağmen beğendiğim bir koku ama belki biraz yaş isteyebilir.

Yorum

• Medea
                  Medea Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Son iki gündür okuduğum yorumlarınızın 13-14 tanesi "açıkçası" diye başlıyor. Bu kelimeyi bu kadar çok kullanınca, "açıkçası" diye başlamayan yorumlarınızda açıkça yazmadığınızı düşünmeye başladım açıkçası.

• M14Y
                  M14Y Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Öncelikle yorumlarımı hem nazik bir üslupla hemde şakacı bir biçimde bana ilettiğiniz için teşekkür ederim bende farkındayım aslında sürekli o kelimeyle sözlerime başladığıma fakat içerik hakkında düşünüyorum yararlı bir şeyler yazmaya çalışıyorum elimden geldiği kadar ama bu saatten sonra Aslında,Bana göre,Benim düşünceme göre gibi kelimelerle zenginleştirmeye çalışırım

• Medea
                  Medea Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
              İşleniyor...
              X