Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Serge Lutens - La Couche Du Diable

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Serge Lutens - La Couche Du Diable

Click image for larger version  Name:	16948082-25AC-4C88-9CAC-6D0DAE58C239.jpeg Views:	1 Size:	138.2 KB ID:	128351

Serge Lutens’in Oud ve Labdanum birlikteliğinde evirilen yeni parfümü La Couche Du Diable’nin arkasındaki burun markanın kadrolu parfümörü Christoper Sheldrake.İlginç bir koku bizleri bekliyor bende fazlasıyla merak uyandırdı bekleyip görmek lazım.
    Sitede La Couche Du Diable için şu tanımlama yapılmış.”Bir zamanlar günahın tadı olmadan şeytanın taç giyme törenine nasıl katılabilirsin?Oud ve Labdanum,ilk transgresyon için şeytani ve görkemli bir hoşgörü duvarı ve pişmanlık yaratmak için bir araya gelirler.”

Notalar;Oud,Labdanum,Sandal Ağacı
    (Tüm notalar açıklanınca ekleme yaparım)
    Son Düzenleme UmutAras; 14-06-19, 19:14. Tarafından yapıldı.

Denemek icin sabirsizlaniyorum. Tesekkurler.

Yorum

• UmutAras
      UmutAras Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Rica ederim abi

Serge Lutensin ilk oudlu parfümü mü bana mı öyle geliyor

Yorum

• UmutAras
      UmutAras Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Aynen abi oudlu ilk parfüm

Arap müşteri kitlesini hedefleyen astronomik fiyatlı yeni seriye, er ya da geç, oud içeren bir parfüm gireceği belliydi.

Yorum

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Mete Hocam sanırım klasik seriye dahil, şişesi bana öyle geldi. Siyah değil saydam şişe

• Medea
      Medea Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Eğer öyleyse daha da ilginç bir karar çünkü bu konuda bazı iddialı lafları vardı geçmişte

Sise yapisindan anladigim kadariyla bu astronomik fiyatli yeni seriye dahil olmayacak gibi ama yine de radikal bir karar. Hayirlisi.

Yorum

50 ml 120 € ,100 ml 180 € fiyatlandırması var

Yorum

İşleniyor...
      X