Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bad Boy - Carolina Herrera

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bad Boy - Carolina Herrera

Click image for larger version  Name:	image_6412.jpg Views:	1 Size:	19.0 KB ID:	127732

Markanın kokusu ve şişesiyle ses getiren parfümü Good Girl ‘den sonra şimdi de Bad Boy !
    Şişe tasarımı yine iddalı, şu amber ağacı notası beni düşünmeye sevk ediyor.

Üst notalar: karabiber, bergamot
    Orta notları: sedir ağacı, adaçayı
    Alt notalar: tonka fasulyesi, kakao özü, amber ağacı

https://www.fragrantica.com/perfume/...Boy-55449.html
    Son Düzenleme murrjm; 08-06-19, 10:59. Tarafından yapıldı.

Kilian'dan Bad Boys Gone Good bekliyorum artık bunun üstüne.

Şişe tasarımı ilgi çekici, koleksiyonluk. David Bowie'nin suratı gözümün önüne geldi.

Tonka coşmamışsa severim ben bunu...gibi.
    - Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Yorum

Good Girl den sonra Bad Boy tamamlayıcı olmuş. Good Girl topuklu ayakkabı şişesi ile bir anlam ifade ediyordu fakat Bad Boy da şişe tasarımı anlamında bir tamamlayıcılık algılayamadım. Şişe tasarımındaki Bad Boy anlamını ben mi çıkartamadım?

Yorum

Ben master parfümör olsam kim hangi parayı verirse versin bu klişelikte bir parfümle anılmak istemezdim. Bilmiyorum aldığım narkoz mu etkiledi ama o kadar sıradan ve o kadar tanıdık bir koku aldı ki burnum, parfümör adına ben utandım.

Yorum

aynen öyle sakızımsı çekici olmaya çalışan 100 kişiden 99 unun sevdiği, ne zaman koklanırsa koklansın 'ben bunu biliyorum ya bu neydi adı' dedirtecek bir koku daha maalesef.

Yorum

Tarz olarak 212 VIP Man, One Millon karışımı gibi duran kokladığınız zaman yabancılık çekmediğiniz, bir farklılık yaratmayan basit diyebileceğim bir parfüm olmuş. İsmi gibi Manden ziyade Boylara hitap eden gençlerin seveceği tarzda bir parfüm. Çokça sorulan sorulardandır Club için önerebileceğiniz parfüm nedir filan diye Clubberlar alın size Bad Boy. Ağır değil fresh hafif tatlımsı günümüz modasına uygun genel beğenisi olan bir parfüm. Yakın zamanda eğer bir parfüm mağazasının önünden geçerseniz büyük ihtimal ile üzerinize sıkmak üzere hazır bulunan satış görevlileri sizi bu parfümle buluşturacaklarıdr.

Yorum

Açıkçası bende aynı düşüncelere sahibim One Million,Eros,İnvictus gibi parfümlere bir yenisi daha eklenmiş.

Yorum

İşleniyor...
              X