Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Rammstein - Kokain

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Rammstein - Kokain

Click image for larger version  Name:	rammstein.jpg Views:	1 Size:	16.2 KB ID:	127001

Dünyaca ünlü Alman rock/metal grubu Rammstein kokain öyle sümbüllü, ballı, kaymaklı değil böyle benzinli, derili olur diyor.

Ülkemize gelir mi bilmiyorum fakat sıradışı bi' iş olduğu aşikar.

Fragrantica nota dizilimini şu şekilde belirtmiş; Benzin, deri, süsen, paçuli, odunsu notalar ve meyve notaları

Parfumo Community ise daha acımasız ve cesur takılmış;

Açılış; Heroine, Cocaine
    Ortalar; Benzin ve paçuli
    Kapanış; Yanmış odun notası, ateş notası ve deri.

Click image for larger version  Name:	rammsteinnn.jpg Views:	1 Size:	305.3 KB ID:	127002

Hadi bakalım.
    Bi' de parça gelsin..

- Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Açılış notalarına bak
    estefanyen

Yorum

• Lagerfeld
      Lagerfeld Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      O kısmı direk koklamamak gerek..

Favori grubumdan böyle birşey beklemiyordum büyük sürpriz oldu 😀
    Notalar da tamamen grup ile uyumlu olmuş videolarda görüleceği üzere 🤘
    Ekli Dosyalar

Yorum

İstiyorum.

Yorum

bir arkadaşın yaptığı yorum...

Kokain hoş bir koku. Beyaz rengini açıkça belirttiğim bir koku. Temiz, saf, odunsu, biraz pudralıdır. Serin ve sentetik. Bana doğada bir şey hatırlatan hiçbir şey koklamıyorum. Çiçek veya meyve yok, odun yok (kömürleşmiş bile değil). En azından küçük bir doğanın derisini görebiliyorum. Başlangıç ​​taze ve temiz. Beyaz ve hafif pudralıdır. Kokain veya eroinin kokusunu bilmiyorum, uyuşturucularla ilgili deneyimlerim neyse ki alkol ve nikotin ile sınırlı. Ama filmlerde her zaman torbalarda böyle beyaz tozlu şeyler görüyorsunuz - ve Christiane F.'den beri ilaç bıçaklarının temiz olması gerektiğini de biliyorum. Küçük bir hayal gücü ile en azından üst nota ile bağlantı kurabilirim. Kalp notları: benzin ve paçuli. Hm, başlangıçta, sanki kapalı bir benzin bidonundan geçiyormuşçasına, çok hafif bir benzin kokusu gibi kokuyordum. Püskürtüldüğümde gerçekten ilk veya iki defa oldu. Bu arada, kokunun içindeki benzin veya yamayı tanımıyorum. Temel: kömürleşmiş odun (farklı kokuyor. Farklı kokuyor, kokuda yanmış hiçbir şeyi tanımıyorum, ayrıca ateşi de yok). Ama deriyi açıkça kokluyorum. Gerçekten güzel bir deri not burada yakalandı. Motosiklet giysilerinden kaynaklanan kaba bir deri değil, tamamen yumuşak bir eldiven olan süet. fiyat 20 euro gibi bir şey diyordu 50 ml için...
        İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Sakıncalı ve çekici

Yorum

Fragranticada tuscan leather gibi kokuyor yazmis bir kullanıcı. Bu yorumdan sonra tuscan leather'a ne kadar benzemeyebilir ki diye dusunuyorum. Neticede güzel bir gelişme.

Yorum

İşleniyor...
            X