Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Paris-Riviera - Chanel

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Paris-Riviera - Chanel

Click image for larger version  Name:	o.77999.jpg Views:	1 Size:	71.5 KB ID:	123748

Les Eaux de Chanel serisinin 4. kokusu olarak geliyor.
    Notaları :
    portakal kabuğu ,petitgrain,akdeniz çiçekleri,turunçgiller
    Neroli,yasemin
    Benzoin ,sandal ağacı
    Kremsi,hafif tatlı bir çiçek kokusu olacak gibi.

https://www.fragrantica.com/perfume/...era-54854.html

Bu seri yurt dışında oldukça rağbet gördü aslında. Buralarda pek adı geçmedi. Ufak tefek performans sıkıntıları dışında gayet enerji dolu kaliteli işler olarak anılıyorlar.
    - Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Yorum

Tam girdim açacaktım konuyu sen açmışsın

Les Eaux de Chanel serisi o beklenilen Chanel patlamasını yapamadı. Chanel'in son çıkarttığı parfümler (Coco Mademoiselle hariç) biraz chanel çizgisinin dışına kaymış vaziyette. Gabriel, Chanel Bleu Parfum, Les Eaux de Chanel serisi gibi hep beklentilerin altında kalan işler oldu. Sanırım Olivier Polge'nin biraz daha kafa yorması gerekiyor.

Birde Chance gibi harika bir yazlık baharlık serisi varken bu denemeler anlamsız geldi bana.

Yorum

matrai Yorumlarına tamamen katılıyorum ve nedense "çiçek" konusunun Dior'un işi olduğunu düşünüyorum designerlar arasında.. Dior'un çiçekleri kullanışı, ardındaki burun kim olursa olsun daha bir güzel oluyor, kullandıkları içeriklerden midir, ya da benim çocukluğumdan gelen annemin inci çiçeği cennetine sürükleyen vintage Diorissimo kokusuna hayranlığımdan mıdır bilemiyorum..

Chanel'den bir "La Colle Noire" bence çıkmaz.. Ya da çok sevdiğim Forever and Ever.

Yorum

Belki de bu sefer etkilerler bizi kimbilir?

Yorum

İşleniyor...
          X