Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Dolce Gabbana Light Blue Sun

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Dolce Gabbana Light Blue Sun

Click image for larger version

Name:	Dolce Gabbana Light Blue Sun For Women.jpg
Views:	882
Size:	16.5 KB
ID:	115571Click image for larger version

Name:	Dolce Gabbana Light Blue Sun Pour Homme.jpg
Views:	867
Size:	24.8 KB
ID:	115572

Bahar aylarına adım attığımız bu günlerde yazlık parfümlerde ufak ufak görücüye çıkmaya başladı. İtalyan Dolce Gabbana dan Light Blue parfümüne yeni bir flanker geliyor. Hem bayan hem erkek versiyonunun tanıtıldığı parfüm notaları itibaoyle oldukça güzel görünüyor. Burnuma yaz kokuları gelmedi desem yalan olur. Bakalım ismindeki Sun dan yola çıkarak güneş kremi kıvamında bir parfüm mü olacak yoksa o güneşi bizim iliklerimize mi işleyecek göreceğiz hep beraber.

Açıklanan Notalar

Light Blue Sun Women

Üst Notalar: Lemon essence, Granny Smith apple, ozonic notes, coconut water
    Orta Notalar: jasmine, white rose, frangipani
    Alt Notalar: ambergris, Bourbon vanilla, cedar, white musk

Light Blue Sun Pour Homme

TÜst Notalar: bergamot, grapefruit, ginger, ozonic notes
    Orta Notalar: rosemary, osmanthus, coconut water, cedar
    Alt Notalar: vetiver, vanilla, white musk, oak moss

Bergamot, vetiver ve hindistan cevizi. Sevdiğim tüm notalar mevcut. Önemli olan güneş kremi gibi kokmaması. Hindistan cevizi ne kadar rafine olacak ve ortaya nasıl bir parfüm çıkacak gerçekten merak konusu.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Genelde bu DG kokuları sentetik oluyor ama yine de güzel kokuyor. Hindistan cevizinden dolayı buram buram güneş kremi kokmaz umarım parfüm.

Yorum

İntense versiyonlarını başarılı buluyordum bunları da merakla bekliyorum

Yorum

Farklı ve merak uyandırıcı notalar var, yaz heyecanı yavaştan başlıyor

Yorum

notalar çok saçma geldi bana

Yorum

Ambergris ve hindistan cevizi.. Bakalım nasıl bir frekansta sunulacak notalar. Benimde dikkatimi çekti açıkçası.

Yorum

Deneyenlerden yorum alabilir miyim

Yorum

Tabiki alınabilir erkek light blue sun = serideki enn berbat koku denediklerimi düşününce(italian zest, light blue pour homme, eau intense ve sun). OZON KOKUYOR! ÇÜRÜK ÇÜRÜMÜŞ YUMURTA 🥚 BASBAYA! Benim burnum gayet iyidir burnuma güvenirim, hatta aynı kokuyu biri de teyit etti. En baskın nota= ozon. Bu da çürümüş yumurtayı size kokutuyor. Araştırdım bilimsel açıdan da doğru ozonun formülü h2s yani hidrojen sülfit olacaktı. Hidrojen sülfür diye de geçiyormuş. Bu seride en yoğun ozon kokulu parfüm. Geçiyorum kadın olanına yani light blue sun a eveeet bunu da seviyorum hatta eau intense bana yoğun yapay sentetik kokarken bu daha doğal ve LİMONATA 🍋 kokuyor. Elmalı limonata kokusunu anımsatıyor. Kadın için olan light bluelarda en sevdiğim bunla italian zestti en son 4 adet denemiştim. Kadın olanı kör alışa uygunken erkek olanı EAU İNTENSE'İN ozonu arttırılmışı ve kör alıma uygun değil! (eau intense erkek de benim burnuma yumurta 🥚 kokar.)

Yorum

• UmuTzn
                    UmuTzn Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Yumurta severler kaçırmasın diyebilir miyiz
                İşleniyor...
                X