Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Narciso Rodriguez - Oud Musc

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Narciso Rodriguez - Oud Musc

Click image for larger version  Name:	oudmusc.jpg Views:	1 Size:	58.7 KB ID:	115523

Amber, Rose ve Santal'dan oluşan Oriental Musc koleksiyonuna yeni bi' üye daha katılıyor.

Oud Musc Coroline Sabas imzalı, odunsu oryantal sınıfında bi' unisex.

Notalar: Karabiber, mersin bitkisi, beyaz çiçekler, misk ve öd

Bu seride en merak ettiğim hatta sahip olmak istediğim Santal Musc idi.(Olamadı)

Diğer üyeler için de yorumlar oldukça iyi.
    Son Düzenleme Lagerfeld; 06-03-19, 13:14. Tarafından yapıldı.
    - Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Bu marka bence ülkemizde midir sadece bilmiyorum ama olması gereken ilgiyi ve saygıyı görmüyor. Bu kokusunu koklamadan bir şey demem doğru olmaz ama bence oldukça başarılı işleri var ve çoğu da genel beğeniye hitap edecek düzeyde. Galiba bilinmemesinin sebeplerinden biri zincir parfüm mağazalarındaki fiyatı

Yorum

• Lagerfeld
      Lagerfeld Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Aslında hatırı sayılır bi' kullanıcısı var Narciso'nun ve zaman zaman uygun fiyata da (internet) bulunabiliyorlar. Kadın parfümleri daha çok parlasa da erkek parfümleri de arkalarından laf ettirmeyecek kadar dengeli ve kaliteli çalışmalar.

Özellikle Narcisio Rodriguez - Blue Noir'in hakkının çok yendiğini düşünüyorum . Bende seviyorum açıkçası bu markayı. Bir spliti olsada denesek malum artık şişeli parfümlerede yerimiz kalmadı

Yorum

• Lagerfeld
      Lagerfeld Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      avalon Bleu Noir denemedim, Decleration ve Terre'ye benzetenler çoğunlukta görünüyor. Siz ne düşünüyorsunuz ?

Lagerfeld Baslangici daha cok decleration ile hermes benzeri basliyor fakat onlara nazaran daha az yogunluga sahip. Terre ye nazaran daha kullanilabilir, daha canli daha enerjik bir yorum gibi. Ozellikle ilkbahara ve yaza gayet uygun oldugunu dusunuyorum

Yorum

• Lagerfeld
      Lagerfeld Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Çok teşekkürler avalon , İlk parfüm durağında deneyeyim hemen.
İşleniyor...
X